fot.: Polsat

Maciej Dowbor odchodzi z Telewizji Polsat. „Coś się we mnie wypaliło”

Maciej Dowbor podjął decyzję o zakończeniu współpracy z Telewizją Polsat. Prezenter poinformował o tym w mediach społecznościowych.

Maciej Dowbor podjął decyzję o zakończeniu współpracy z Telewizją Polsat. Prezenter poinformował o tym w mediach społecznościowych.

Maciej Dowbor z Polsatem był związany od 2005 roku. W przeszłości prowadził m.in. „Interwencję”, „Się kręci na żywo” oraz „Tylko taniec. Got to dance”. Był też gospodarzem koncertów, m.in. Polsat Hit Festiwal, Top Trendy i Sylwestrowej Mocy Przebojów. W ostatnim czasie widzowie mogli oglądać prezentera w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”.

Prezenter wydał oświadczenie w mediach społecznościowych, w których uzasadnił decyzję o odejściu z Polsatu. Stwierdził, że ostatnie 20 lat to był dla niego „fantastyczny czas”. Dodał, że w stacji spotkał wiele wspaniałych ludzi.

Nic złego się nie stało, nie mam i nie miałem żadnych pretensji, żali ani otwartych konfliktów. Po prostu coś się we mnie wypaliło. Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść. A ja uznałem, że to jest ten moment, kiedy mogę odejść na własnych zasadach, zostawiajac po sobie, mam nadzieję, fajne projekty i dobre wspomnienia… – napisał Maciej Dowbor.

Maciej Dowbor nie poinformował, czy przechodzi do innej stacji telewizyjnej.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Maciej Dowbor (@maciej_dowbor)

Jesienią 2024 roku Polsat pokaże 21. edycję „Twoja twarz brzmi znajomo”. Na ten moment nie wiadomo, kto zastąpi Macieja Dowbora w programie.