Lipiec w Crime+Investigation Polsat

Lipiec na Crime+Investigation Polsat to istny wysyp nowości. Na ekrany z trzecim sezonem powraca "Zbrodnia prawie doskonała". Widzowie poznają dalsze losy Gypsy Rose Blanchard. Jak wygląda jej  życie po wyjściu na wolność? "Gypsy Rose Blanchard: życie od nowa" już od 11 lipca. Ponadto na antenie zadebiutują takie programy jak "Morderstwo w rodzinie" oraz "Morderstwo w motelu". Oto zapowiedzi programowe.

Lipiec na Crime+Investigation Polsat to istny wysyp nowości. Na ekrany z trzecim sezonem powraca „Zbrodnia prawie doskonała”. Widzowie poznają dalsze losy Gypsy Rose Blanchard. Jak wygląda jej  życie po wyjściu na wolność? „Gypsy Rose Blanchard: życie od nowa” już od 11 lipca. Ponadto na antenie zadebiutują takie programy jak „Morderstwo w rodzinie” oraz „Morderstwo w motelu”. Oto zapowiedzi programowe.

 

Zbrodnia prawie doskonała
Imperfect Murder s. 3
Od poniedziałku do piątku o 20:00 od 1 lipca na Crime+Investigation Polsat
15×60’

Sprawcy zabójstw, które nie zostały rozwiązane, często sądzą, że zbrodnia uszła im na sucho. Niezależnie od tego, czy jest to spowodowane nieudanymi dochodzeniami, brakiem dowodów, czy brakiem dostępu do współczesnej nauki, domagamy się sprawiedliwości dla ofiar. Program kryminalny „Zbrodnia prawie doskonała” koncentruje się na tym, jak te „zimne spraw” zostały ponownie prześledzone z pomocą akt policyjnych, ekspertów i świadków. Wszystko to aby zabójcy w końcu zostali złapani.

 

Gypsy Rose Blanchard: życie od nowa
Gypsy Rose: Life After Lock Up
W czwartki o 22:00 od 11 lipca na Crime+Investigation Polsat
1×75’, 7×60’

„Gypsy Rose Blanchard: życie od nowa” to dalszy ciąg historii, którą żył niemal cały świat. Program przedstawia pierwsze miesiące życia Gypsy Rose Blanchard od momentu zwolnienia z więzienia. Jak młoda kobieta poradzi sobie na wolności? Jak zareaguje na sławę i pościg paparazzich? Czy jej małżeństwo będzie równie udane bez więzienia w tle?
Gypsy zaczynając nowe życie nie kryje swoich obaw. Będąc zależną od matki przez całe swoje życie, martwi się o to, co może wnieść do swojego małżeństwa z Ryanem. Po trzydziestu latach spędzi czas z Rodem jak córka z ojcem. Gypsy zmierzy się także ze swoją przeszłością.

48 godzin
The First 48 s 25
W środy o 23:00 od 10 lipca na Crime+Investigation Polsat
8×60’

48 godzin – w medycynie nazywają to kluczową godziną. W śledztwie kryminalnym pierwszymi dwiema dobami. Każdy detektyw potwierdzi, że jeśli w tym czasie policja nie wpadnie na trop podejrzanego, szanse na schwytanie go spadają o połowę.
„48 godzin” to reality show, którego konwencja przywodzi na myśl dramat telewizyjny. Obserwujemy pracę śledczych z wydziału zabójstw w czasie wspomnianych kluczowych 48 godzin. W każdym odcinku śledzimy losy detektywów z różnych wydziałów zabójstw, którzy starają się rozwiązać sprawy w ciągu pierwszych 48 godzin, podczas gdy czas nieubłaganie ucieka.

 

Morderstwo w rodzinie
Fatal Family Feuds
W czwartki o 21:00 od 11 lipca na Crime+Investigation Polsat
10×60’

„Morderstwo w rodzinie” bada, co się dzieje, gdy więzy, które łączą, zaczynają dzielić? Kiedy twój najbliższy staje się twoim największym wrogiem? Kiedy nieporozumienia przy stole zostają rozwiązane przemocą? Ta nowa seria zagłębia się w śledztwa dotyczące morderstw popełnionych, gdy tlące się konflikty między rodzinami i wewnątrz nich stają w płomieniach. Relacje bezpośrednio od ocalałych członków rodziny i przyjaciół, a także śledczych, którzy pracowali nad tymi sprawami, pozwalają skupić się w szczególności na motywie zbrodni. Serial śledzi przyczynę, eskalację i zakończenie każdej śmiertelnej waśni rodzinnej.

Morderstwo w motelu
Murder at the Motel
W piątki o 21:00 od 19 lipca na Crime+Investigation Polsat
10×60’

Od zawsze przyjazny cel podróży dla zmęczonych Amerykanów zawsze miał swoją ciemną stronę. Motelowy szyld często stawał się symbolem centrum działalności przestępczej. Ta trzymająca w napięciu seria odkrywa niektóre z najbardziej złowieszczych zabójstw w Ameryce, które miały miejsce w neonowym świetle niegdyś kwitnącego symbolu Ameryki: Motelu.