W Polsat Box Go filmowe nowości czerwca

W Polsat Box Go w czerwcu jak zwykle pojawi się wiele nowości filmowych. Nominowana do Złotego Globu „Priscilla”, w reżyserii Sofii Coppoli jest opowieścią o skomplikowanej relacji Elvisa i Priscilli Presley. W „Białej odwadze” reżyser Marcin Koszałka mierzy się z trudną, wojenną historią Podhala, czyniąc z niej tło dla porywającego melodramatu z Filipem Pławiakiem, Sandrą Drzymalską i Jakubem Gierszałem. Do tego „Emma i Czarny Jaguar” - poruszająca opowieść o sile relacji dziecka i zwierzęcia z amazońskiej puszczy oraz kolekcja filmów z Jasonem Stathamem. Dodatkowo, w pakiecie Polsat Box Go Premium debiutuje kinowy przebój „Fuks 2” z Maciejem Musiałem i Maciejem Stuhrem w rolach głównych.

W Polsat Box Go w czerwcu jak zwykle pojawi się wiele nowości filmowych. Nominowana do Złotego Globu „Priscilla”, w reżyserii Sofii Coppoli jest opowieścią o skomplikowanej relacji Elvisa i Priscilli Presley. W „Białej odwadze” reżyser Marcin Koszałka mierzy się z trudną, wojenną historią Podhala, czyniąc z niej tło dla porywającego melodramatu z Filipem Pławiakiem, Sandrą Drzymalską i Jakubem Gierszałem. Do tego „Emma i Czarny Jaguar” – poruszająca opowieść o sile relacji dziecka i zwierzęcia z amazońskiej puszczy oraz kolekcja filmów z Jasonem Stathamem. Dodatkowo, w pakiecie Polsat Box Go Premium debiutuje kinowy przebój „Fuks 2” z Maciejem Musiałem i Maciejem Stuhrem w rolach głównych.

 

Nowe produkcje można oglądać bez reklam, w dowolnym miejscu i czasie na stronie oraz w aplikacji Polsat Box Go.

Bibliotekę Polsat Box Go wzbogacą takie tytuły, jak:
• „Fuks 2” – druga część kultowej komedii gangsterskiej sprzed 25 lat. Twórcy zapowiadają wielki powrót legendy w gwiazdorskiej obsadzie, zwroty akcji i historię przekrętu stulecia (tytuł już dostępny).
Maciek jest bystrym i ogarniętym dwudziestolatkiem, choć pieniądze i samochód na randkę musi pożyczyć od taty. Jego ojciec, w dniu swoich osiemnastych urodzin odpalił ładunek wybuchowy, ukradł samochód, przyczynił się do rozbicia dwóch policyjnych radiowozów i „stuknął na grubą kasę” szemranego biznesmena. Jednocześnie zdobył serce pięknej kobiety. Poprzeczkę zawiesił zatem wysoko, a już niedługo okaże się, czy syn odziedziczył po nim brawurowy charakter i skłonność do niebezpiecznych intryg. Wszystko to stanie się za sprawą randki, która połączy go z dwiema nieprzewidywalnymi kobietami i wciągnie w grę, której stawką jest wielka kasa i jeszcze większa miłość.
• „Priscilla” – miłosny pamiętnik Priscilli Presley w reżyserii Sofii Coppoli, znanej z takich produkcji jak: „Między słowami”, „Maria Antonina” czy „Przekleństwa niewinności”; premiera 7 czerwca.
Kiedy młodziutka Priscilla Beaulieu spotyka Elvisa Presleya, on jest już gwiazdą rock-and-rolla. Po niewielu wspólnych chwilach Elvis staje się dla niej kimś zupełnie nieoczekiwanym: pierwszą wielką miłością, sprzymierzeńcem w samotności i wrażliwym najlepszym przyjacielem. Jednak z czasem jej życie przypudrowane i przykryte toną różu i brokatu zmienia się w złotą klatkę. Oczami Priscilli Sofia Coppola opowiada o nieznanym obliczu najsłynniejszej love story – długich zalotach i burzliwym małżeństwie Elvisa i Priscilli, począwszy od okresu, kiedy Elvis stacjonował w Niemczech, aż po czas, kiedy zamieszkali w wymarzonej rezydencji Graceland. To głęboko prawdziwa, zachwycająco czuła i subtelna historia młodej, zagubionej i naiwnej dziewczyny bez pamięci zakochanej w gwieździe rocka.
• „Biała odwaga” – Miłość, zdrada i poświęcenie w historii dwóch podhalańskich rodów wystawionych na najtrudniejszą próbę podczas niemieckiej okupacji; premiera 13 czerwca.
Koniec lat 30. na Podhalu. Utalentowany taternik, potomek znakomitego góralskiego rodu Jędrek Zawrat lubi życie na krawędzi. Gdy się wspina, wybiera najtrudniejsze drogi, gdy kocha- gotów jest poświęcić wszystko. Jego wybranką jest piękna Bronka. Jednak na skutek rodzinnej decyzji, ręka dziewczyny zostaje oddana starszemu z braci Zawratów, statecznemu i poważnemu Maćkowi. Dumny Jędrek porzuca rodzinne strony, by szukać zapomnienia wśród krakowskiej bohemy. Na swojej drodze spotyka niemieckiego naukowca i alpinistę Wolframa, który głosi teorię, w myśl której Górale pochodzą od starogermańskiego plemienia Pragotów. Gdy wybucha wojna, Niemcy oferują mieszkańcom Podhala współpracę. Maciej Zawrat wspierany przez wiele wybitnych rodów, zdecydowanie odrzuca tę propozycję. Jednak przekonany przez Wolframa Jędrek, mając nadzieję na odzyskanie ukochanej i ocalenie swojej społeczności przed wojenną zagładą, podejmuje współpracę. Jędrek i Maciej uwikłani w historię, zmuszeni do najtrudniejszych wyborów, kochający tę samą kobietę, staną po przeciwnych stronach sporu, który zdecyduje nie tylko o ich osobistych losach, ale o przyszłości całego regionu.
• „Emma i Czarny Jaguark” – pasjonująca wyprawa do serca Amazonii, gdzie w przepięknych okolicznościach przyrody rozkwita niezwykła przyjaźń dorastającej dziewczynki i czarnego jaguara; premiera 21 czerwca.
Emma dorasta w amazońskiej dżungli, mając za towarzysza przygód i zabaw Hope – małego czarnego jaguarka. Niestety, ich piękna i zażyła relacja kończy się wraz z przeprowadzką dziewczynki do Nowego Jorku. Z dala od rodzinnych stron, Emma nie przestaje jednak marzyć o powrocie do deszczowych lasów i ukochanego zwierzaka. Mijają lata. Nastoletnia już Emma, która z czasem przyzwyczaiła się do życia w wielkim mieście, odkrywa, że amazońskiej puszczy zagrażają okrutni łowcy zwierząt. Nie wahając się ani chwili, dziewczynka wyrusza do krainy dzieciństwa, aby uratować swojego przyjaciela. Pomaga jej w tym przebojowa nauczycielka biologii – pani Anja. Razem zrobią wszystko, by odnaleźć Hope i ocalić jaguara przed tymi, którzy dla zysku nie zawahają się zniszczyć dzikiej przyrody.

Pozostałe tytuły, które od czerwca wzbogacą serwis to m.in.: „Aniołowie są wśród nas”, „Egzorcysta papieża”, „Jesteśmy już duzi”, „Pies i kot”, „Damaged”, „Monkey man”, „Czyściciel”, „Black Bits”, „Zbrodnie pamięci”, „Impresjoniści”, „Coś w wodzie” oraz „Wszyscy razem”.
W serwisie dostępna jest także imponująca kolekcja filmów z Jasonem Stathamem, m.in.: Elita zabójców”, „Przekręt”, „W obronie własnej”, „Joker”, „Przszczelarz”, „Mechanik. Prawo zemsty”, „Protektor”, „ Blitz”, „Niezniszczalni 4”, „ Mechanik. Konfrontacja” i „Parker”.