fot.: Polsat

Zmiany w nowym sezonie „Farmy”. Nowa prowadząca i mentorka

W styczniu 2025 roku Telewizja Polsat pokaże czwarty sezon reality show "Farmy". Nowe twarze pojawią się nie tylko wśród uczestników, ale także wśród prowadzących i ekspertów.

W styczniu 2025 roku Telewizja Polsat pokaże czwarty sezon reality show „Farmy”. Nowe twarze pojawią się nie tylko wśród uczestników, ale także wśród prowadzących i ekspertów.

Na uczestników będzie czekało wiele nowych wyzwań, które zaskoczą nie tylko ich, ale także wiernych widzów. Ci, którzy lubili oglądać pojedynki, będą szczególnie zadowoleni, bo ich z pewnością nie zabraknie. Farmerom przybędzie również pracy przy opiece nad kolejnymi zwierzętami, dzięki czemu ich czas będzie jeszcze bardziej wypełniony.

Na farmie pojawi się również nowa prowadząca, która będzie doskonałym wsparciem dla dziewczyn – Ilony Krawczyńskiej i Marceliny Zawadzkiej, która oczekuje narodzin dziecka. Do grona opiekunek farmerów dołączy siostra Ilony, Milena Krawczyńska. To blogerka, influencerka i instruktorka tańca, która szkoliła się na Broadwayu. Ponadto jest mamą dwójki chłopców oraz zapaloną podróżniczką. Milena kocha zwiedzać świat, zwłaszcza kamperem.

Nieoceniony mentor farmerów. czyli rolnik Szymon Karaś, również otrzyma wsparcie. Do jego teamu dołączy Beata Oleszek – rolniczka, gospodyni i ekspertka od kuchni tradycyjnej.

W kolejnej edycji uczestnicy powalczą tradycyjnie o nagrodę główną, którą będzie 100 tysięcy złotych oraz tytuł „Super Farmera” oraz „Złote Widły”.

„Farma” od stycznia 2025 roku w Polsacie.