fot.: Polsat Box

Polsat Box z dekoderem Android TV i głośnikami wykorzystującymi technologię Dolby Atmos

Polsat Box wprowadził do oferty nowy, oparty o oprogramowanie Android TV dekoder polsat soundbox 4K. Urządzenie ma wbudowane 4 głośniki, które wykorzystują technologię Dolby Atmos.

Polsat Box wprowadził do oferty nowy, oparty o oprogramowanie Android TV dekoder polsat soundbox 4K. Urządzenie ma wbudowane 4 głośniki, które wykorzystują technologię Dolby Atmos.

Dekoder polsat soundbox 4K został przygotowany przez Cyfrowy Polsat wspólnie z firmą Sagemcom. Podczas produkcji urządzenia współpracowano z marką audio Bang & Olufsen, która udoskonaliła dźwięk i zastosowała w urządzeniu technologię Dolby Atmos.

Dekoder satelitarno-internetowy

Nowy dekoder Polsat Box korzysta z platformy Android TV dającej do aplikacji i gier w Google Play, m.in. Polsat Box Go, Disney+, HBO Max, YouTube. Mad wbudowane Wi-Fi 6 (najnowsza technologia). Urządzenie wykorzystuje dwie różne częstotliwości Wi-Fi – 2,4 GHz i 5 GHz. Natomiast wbudowany Chromecast umożliwiają łatwe, strumieniowe przesyłanie treści z urządzeń mobilnych na telewizor.

Wyjątkowy dźwięk immersyjny dzięki zastosowaniu pionierskiej technologii Dolby Atmos, która oferuje najwyższej jakości, wielowymiarowe wrażenia z rozrywki, dodając warstwy wykraczające poza tradycyjny dźwięk przestrzenny. Dolby Atmos zapewnia nam dodatkowe doznania i pozwala usłyszeć i poczuć więcej (dotyczy materiałów przygotowanych w Dolby Atmos).

polsat soundbox 4k - tył urządzenia
Tył dekodera polsat soundbox 4k – fot. Polsat Box

Natomiast funkcja DUO daje możliwość oglądania kanałów TV przez satelitę lub internet. Ponadto dekoder obsługuje funkcje, takie jak CatchUp (oglądaj określone programy nawet 7 dni po emisji), TimeShift (zatrzymuj i cofaj określone programy do 3 godzin), reStart (oglądaj określone programy od początku, maks. do 3 godzin wstecz), nPVR (nagrywaj w chmurze określone programy).

Ile kosztuje dekoder polsat soundbox 4K?

Z dekodera polsat soundbox 4K mogą korzystać użytkownicy telewizji satelitarnej oraz kablowej IPTV (po podłączeniu go do internetu w obydwu przypadkach). Dekoder jest dostępny w ofercie telewizji satelitarnej/kablowej IPTV ze wszystkimi pakietami ze stałym zobowiązaniem od 30 zł – za 1 zł na start, a potem 30 zł/mies. Można do niego również dobrać dodatkowe dekodery, aby korzystać z usługi Multiroom.