Polsat Hit Festiwal wygrywa weekend

Polsat liderem oglądalności w trakcie festiwalowych wieczorów. Największe udziały uzyskała sobotnia część „Męskie Granie/Wodecki Twist/Pater” (prawie 15% udziałów), świetny wynik miał koncert diamentowy - 14% udziałów - m.in. z Majką Jeżowską), a w piątek ponad 1,4 mln widzów obejrzało Radiowy Przebój Roku. W sumie średnio cały festiwal oglądało 1,2 mln widzów, a średnie udziały to prawie 13%.

Polsat liderem oglądalności w trakcie festiwalowych wieczorów. Największe udziały uzyskała sobotnia część „Męskie Granie/Wodecki Twist/Pater” (prawie 15% udziałów), świetny wynik miał koncert diamentowy – 14% udziałów – m.in. z Majką Jeżowską), a w piątek ponad 1,4 mln widzów obejrzało Radiowy Przebój Roku. W sumie średnio cały festiwal oglądało 1,2 mln widzów, a średnie udziały to prawie 13%.

 

Ulubieńcy publiczności, wzruszające jubileusze i mnóstwo niespodzianek.
Przez 2 dni Sopot był najbardziej rozśpiewanym i roztańczonym miejscem
w Polsce. Celebrowaliśmy rocznice: zespołu Golec uOrkestra, Andrzeja Piasecznego, Danzela i Majki Jeżowskiej, która kolejny raz udowodniła, że publiczność ją kocha. Były ogromne emocje i wspaniała zabawa. Koncerty prowadzili niezawodni gospodarze: Paulina Sykut-Jeżyna, Krzysztof Ibisz, Maciej Rock i Maciej Dowbor. Do ich grona dołączyła także Katarzyna Cichopek, która wróciła do rodziny Polsatu.

W piątkowy wieczór koncert obejrzało ponad milion dwieście Polaków. Polsat był liderem oglądalności zarówno w grupie wiekowej 16-59, osiągając wynik 12,5% jak i w grupie 4+ z wynikiem 12,6%.
Eksplozja różnorodności i ekspresji na scenie Opery Leśnej w Sopocie – tak przebiegał drugi dzień Festiwalu Polsatu.

W sobotę z Polsatem bawiło się niemal milion sto tysięcy widzów, co przełożyło się na wynik 13% w grupie 16-59 i 12,3% w grupie 4+. Koncert „Męskie Granie/Wodecki Twist/Pater” osiągnął najlepszy wynik – aż 14,8% w grupie 16-59.
Projekt “WODECKI/PATER” powstał niegdyś na potrzeby festiwali: Wodecki Twist i Męskiego Grania. Popularność przedsięwzięcia przerosła wszelkie oczekiwania i spotkała się z ogromnym uznaniem. Całość zaowocowała wydaniem płyty i w konsekwencji koncertem Polsat Hit Festiwal. Jak się okazało, i tym razem projekt przyciągnął ogromną ilość fanów twórczości Zbigniewa Wodeckiego, który dzięki takim festiwalom pozostanie na zawsze w naszych sercach.o