fot.: TVN Warner Bros. Discovery
PILNE

Koniec HBO MAX. Zmiana oferty dla abonentów Polsat Box. Czy będzie dostęp do MAX?

Już 11 czerwca w Polsce ruszy nowa platforma streamingowa MAX. Zastąpi ona dotychczasową usługę od Warner Bros. Discovery o nazwie HBO MAX.

Już 11 czerwca w Polsce ruszy nowa platforma streamingowa MAX. Zastąpi ona dotychczasową usługę od Warner Bros. Discovery o nazwie HBO MAX.

W ofercie MAX znajdą treści od różnych dostawców usług medialnych, w tym katalog produkcji Max Original, kultowe tytuły HBO, a także biblioteka TVN. Ponadto użytkownicy platformy otrzymają dostęp do transmisji z Igrzysk Olimpijskich Paryż 2024.

Platforma będzie oferowała trzy pakiety. Podstawowy umożliwi dostęp do biblioteki z reklamami. Pakiet Standard będzie bez reklam, produkcje w jakości Full HD, a ponadto z możliwością pobrania do 30 tytułów, aby oglądać je offline. Natomiast pakiet Premium umożliwi oglądanie wybranych produkcji w jakości 4K i ze dźwiękiem Dolby Atmos, a także pobranie do 100 tytułów. Jako dodatkowy oferowany będzie pakiet Kanały TV i Sport.

Co otrzymają abonenci Polsat Box?

Polsat Box informuje abonentów o zmianach w ofercie. W liście podkreśla, że cena usługi oraz dane do logowania się nie zmienią (w MAX będą identyczne jak w HBO MAX). Bez zmian będą oferowane również kanały telewizyjne HBO, HBO2 i HBO3 na dekoderze.

To, jaki pakiet otrzyma abonent Polsat Box w MAX, zależy od tego, na jaki okres umowy jest wykupiony dostęp do HBO MAX. W przypadku dostępu na czas określony, na platformie MAX dostępny będzie pakiet Premium (jakość 4K, Dolby Atmos). Jeżeli natomiast usługa jest wykupiona na czas nieokreślony (można ją w dowolnym momencie wyłączyć), abonent Polsat Box otrzyma dostęp do serwisu MAX do pakietu Premium do 31 stycznia 2025 roku, a po tym dniu do pakietu Standard (jakość Full HD).

HBO MAX
Nadal można zamawiać pakiet z HBO MAX – fot. polsatbox.pl

Czy można wypowiedzieć umowę?

W związku ze zmianami w ofercie, w przypadku osób z dostępem do HBO MAX na okres oznaczony, istnieje możliwość rezygnacji z dostępu do pakietu. Abonenci, w ciągu 30 dni od daty wyłączenia usługi z oferty (czyli do 11 lipca), mogą bez zachowania terminu wypowiedzenia zrezygnować z pakietu zawierającego HBO MAX.

Źródło: Satkurier.pl