„Must Be the Music. Tylko muzyka” powraca do Polsatu. Miszczak skomentował

Jeden z najpopularniejszych muzycznych talent show powraca do Polsatu. „Must Be the Music. Tylko muzyka” pojawi się w wiosennej ramówce Telewizji Polsat w 2025 roku.

Jeden z najpopularniejszych muzycznych talent show powraca do Polsatu. „Must Be the Music. Tylko muzyka” pojawi się w wiosennej ramówce Telewizji Polsat w 2025 roku.

Doniesienia o możliwym powrocie tego formatu pojawiały się nieoficjalnie w marcu bieżącego roku. W sobotę 25 maja, podczas Polsat Hit Festiwal 2024, Edward Miszczak przekazał specjalną nagrodę zespołowi Enej, finalistom 1. sezonu„Must Be the Music. Tylko muzyka”. Chwilę później, ogłosił na scenie nową edycję muzycznego show:

Niech ta okazja będzie pretekstem do tego, żeby powiedzieć, że „Must Be the Music” wraca. W przyszłym roku, na wiosnę znowu będziemy słuchali świetnych zespołów. Do wszystkich, którzy oglądają nas w telewizji mały apel — śledźcie nasze informacje, bo jak widzicie, warto z nami wystartować — powiedział Edward Miszczak, dyrektor programowy Telewizji Polsat.

11 edycji z muzycznymi talentami

„Must Be the Music” to program dla nieznanych szerszej widowni, ale utalentowanych wokalistów i zespołów muzycznych. Na castingach można wystąpić z własną kompozycją, ale też z coverem popularnego utworu. Uczestników nie dotyczy limit wieku. W programie wzięli udział m.in. Igor Herbut, Enej, Kasia Moś, Kaśka Sochacka oraz Piękni i młodzi.

Program zadebiutował w Polsacie wiosną 2011 roku. Show prowadzili Paulina Sykut-Jeżyna oraz Maciej Rock. W pierwszych edycjach w jury zasiadali Adam Sztaba, Elżbieta Zapendowska, Kora, Adam Sztaba oraz Wojciech Łozowski. Od 7. edycji zamiast Łoza uczestników oceniał Piotr Rogucki, a w ostatniej Tymon Tymański.