Czerwiec w Crime+Investigation Polsat

Czerwiec w Crime+Investigation Polsat odkryje "Tajemnice pokojów przesłuchań" i "Tajemnice sekt: poligamia". Widzowie zobaczą także nowy sezon "I nie opuścisz mnie aż do śmierci".

Czerwiec w Crime+Investigation Polsat odkryje „Tajemnice pokojów przesłuchań” i „Tajemnice sekt: poligamia”. Widzowie zobaczą także nowy sezon „I nie opuścisz mnie aż do śmierci”.

 

 

I nie opuścisz mnie aż do śmierci
Green Eyed Killer s. 3
W środy o 21:00 od 5 czerwca na Crime+Investigation Polsat
13×60’

 

Serial opowiada historie zwyczajnych ludzi, którzy z powodu zazdrości dopuścili się niecodziennych czynów. Każdy odcinek stanowi odrębną, opartą na faktach opowieść o tragicznych losach osób, które padły ofiarą zazdrości partnera. Przekonamy się, jak z pozoru niewinne sytuacje mogą stać się zalążkiem dramatycznych wydarzeń o przerażających konsekwencjach.

 

Tajemnice sekt: poligamia
Secrets of Polygamy
We wtorki o 21:00 od 11 czerwca na Crime+Investigation Polsat
10×60’

 

FLDS (Fundamentalistyczny Kościół Jezusa Chrystusa Świętych w Dniach Ostatnich) to dobrze znana sekta religijna, która była głównym tematem filmu „Poligamia: uciec z sekty”. Teraz, gdy jej przywódca Warren Jeffs przebywa w więzieniu, rozpoczyna się nowy rozdział, ponieważ śledczy i dziennikarze uważają, że w społeczności toczy się walka o władzę. Uważają, że ten tajny świat grup poligamicznych może rozszerzać swoją sferę poza małżeństwa nieletnich – od podejrzeń o powstające milicje, po nowe związki w kilku stanach i powszechne oszustwa finansowe. Ta rozszerzona seria zbada publiczne skandale, walki i oskarżenia kryminalne, jednocześnie dokumentując ucieczkę młodych mężczyzn i kobiet w tym świecie.

 

Tajemnice pokojów przesłuchań
Interrogation Cam
W piątki o 22:00 od 21 czerwca na Crime+Investigation Polsat
10×30’

 

Niefiltrowane spojrzenie na niektóre z najbardziej intensywnych i wybuchowych momentów uchwyconych w pokojach przesłuchań. Każdy odcinek programu przenosi widzów do 4-5 pokojów przesłuchań, w których sprawy obejmują zarówno morderstwa z zimną krwią, zbrodnie z namiętności, jak i przestępców, którzy utrzymują swoją niewinność pomimo gór dowodów przeciwko nim.

Widz będzie tu świadkiem szokujących zeznań, desperackich zaprzeczeń oraz śledczych i podejrzanych walczących o dotarcie do prawdy w sprawach, które często są kwestią życia i śmierci.