fot.: polsatsport.pl

Paulina Chylewska pożegnała się z Telewizją Polsat. Co dalej?

Paulina Chylewska po raz ostatni poprowadziła studio Ligi Mistrzów w Polsacie Sport.

Paulina Chylewska po raz ostatni poprowadziła studio Ligi Mistrzów w Polsacie Sport.

Dziennikarka w środę, 8 maja prowadziła studio Ligi Mistrzów na antenie Polsatu Sport Premium 1. Na koniec gość programu, Tomasz Hajto wręczył Chylewskiej bukiet kwiatów.

Muszę cię poprosić na środek. To jest taka potężna niespodzianka. Zostałem oddelegowany, żeby ci podziękować za te siedem lat pracy w Polsacie, wszystkiego najlepszego, chyba od wszystkich pracowników, od całego sztabu Polsatu, na tę okazję nawet specjalnie krawat ubrałem, życzymy ci powodzenia w nowej pracy – mówił Tomasz Hajto, gość programu.

Bardzo dziękuję całej redakcji, bardzo dziękuję pionowi techniczno-realizacyjnemu, bo to oni sprawiają, ze tak pięknie mogą państwo choćby Ligę Mistrzów oglądać, dziękuję wszystkim, z którymi przyszło mi przez siedem lat pracować, to był fantastyczny czas, cudowny, wszystkie dobre i cudowne wspomnienia zabieram ze sobą, dziękuję państwu bardzo, i co tu dużo mówić, kibicom piłkarskim mówię tylko do zobaczenia, i panom też mówię do zobaczenia, bo nigdy nie wiemy, co nam się w życiu jeszcze przydarzy, jeszcze raz pięknie, pięknie państwu dziękuję, że miałam ten zaszczyt na antenie Polsatu Sport z państwem spędzać wtorkowe, środowe i nie tylko wtorkowe i środowe wieczory, dzięki wielkie, do zobaczeniapożegnała się z widzami Polsatu Sport Paulina Chylewska.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Paulina Chylewska (@chylewska)

Dziennikarka dołączyła do Polsatu w lipcu 2017 roku. Przeszła z Telewizji Polskiej, w której spędziła 20 lat.

Cieszymy się, że do naszego zespołu dołącza jedna z najbardziej profesjonalnych dziennikarek sportowych w Polsce. Redakcja sportowa Telewizji Polsat jest najlepsza w naszym kraju i zatrudnia najlepszych ludzi. Liczymy, że nasi widzowie z radością powitają Paulinę w naszych programach – powiedział wtedy Marian Kmita, Dyrektor ds. sportu Telewizji Polsat

Gdzie odchodzi Paulina Chylewska?

Według informacji Super Expressu z lutego 2024 roku, Paulina Chylewska ma wrócić do Telewizji Polskiej. Wcześniej w tym roku zespół kanału sportowego publicznego nadawcy zasilił Marcin Feddek, który prywatnie jest jej mężem. Dziennikarz obecnie pracuje reportersko w TVP Sport przy spotkaniach reprezentacji Polski oraz przy meczach 2. ligi.