fot.: AKPA/Polsat

Dlaczego Dagmara Kaźmierska nie odpada z „Tańca z gwiazdami”? Polsat odpowiada

Trwa 14. edycja "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Kontrowersje wśród widzów wzbudza dalszy udział Dagmary Kaźmierskiej w show. Polsat odpowiedział, z czego to wynika.

Trwa 14. edycja „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Kontrowersje wśród widzów wzbudza dalszy udział Dagmary Kaźmierskiej w show. Polsat odpowiedział, z czego to wynika.

W 6. odcinku „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” motywem przewodnim było disco. Z programu odpadła para numer 11 – Aleks Mackiewicz i Iza Skierska. Natomiast Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel po raz kolejny zdobyli najmniej punktów od jurorów.

Dlaczego Dagmara nie odpada?

W serwisach społecznościowych pojawiają się negatywne komentarze w związku z aktualną sytuacją w programie. W show pozostały wyłącznie pary wysoko oceniane przez jurorów. Wyjątkiem od tej reguły jest para Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel.

W związku z kontrowersjami, Telewizja Polsat tłumaczy zasady programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Zgodnie z regulaminem o awansie do następnego odcinka decydują w równym stopniu noty jurorów oraz głosowanie widzów.

W najbliższym odcinku wystąpi 6 par. Ta, która za swój taniec otrzyma od jurorów najwyższe noty, dostanie 6 tak zwanych punktów jurorskich. Ta, która otrzyma noty najniższe, dostanie tylko 1 punkt jurorski. Analogicznie jest w przypadku głosów widzów. Z show odpada para, która zdobędzie najmniejszą sumę punktów.

Punkty - taniec z gwiazdami
fot. Polsat

W przypadku remisu odpada para, która zdobyła najmniej głosów widzów.

„Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” w niedzielę o godzinie 20:00 w Polsacie.