Półmetek wiosennej ramówki Polsatu

Widzowie rozpoczęli tegoroczną wiosnę z Polsatem! Ponad 1,5 miliona widzów zachwyca się muzycznymi talentami i spektakularnymi metamorfozami w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Pierwszy odcinek „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" obejrzało blisko 2 mln widzów, ponad milion widzów zasiadło przed telewizorami, by poznać historię serialowych "Braci", a dotychczasowe odcinki „Love Island. Wyspa miłości" widziało w Czwórce łącznie prawie 5,5 mln osób! Dzięki podwójnej emisji „Naszego Nowego Domu" środowe pasmo zanotowało ogromny wzrost.

Widzowie rozpoczęli tegoroczną wiosnę z Polsatem! Ponad 1,5 miliona widzów zachwyca się muzycznymi talentami i spektakularnymi metamorfozami w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Pierwszy odcinek „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” obejrzało blisko 2 mln widzów, ponad milion widzów zasiadło przed telewizorami, by poznać historię serialowych „Braci”, a dotychczasowe odcinki „Love Island. Wyspa miłości” widziało w Czwórce łącznie prawie 5,5 mln osób! Dzięki podwójnej emisji „Naszego Nowego Domu” środowe pasmo zanotowało ogromny wzrost.

 

 

„TANIEC Z GWIAZDAMI” WYGRYWA Z „MAM TALENT”!

Od startu 3 marca „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” jest numerem jeden show weekendowych w grupie 4+. Pierwszy odcinek obejrzało blisko 2 mln widzów. Program przeszedł w tej edycji kilka ważnych zmian i wzbudza ogromne zainteresowanie widzów i internautów. Twórcy zaprosili do udziału w show najgorętsze nazwiska polskiego show biznesu. Do 6. odcinka, który został wyemitowany 7 kwietnia w internecie pojawiło się 160 tysięcy wzmianek o „Tańcu…” i jego uczestnikach wliczając w to artykuły, wywiady, materiały wideo i komentarze.

JUBILEUSZOWA EDYCJA SHOW „TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO. NAJLEPSI” ZAPEWNIŁA STACJI 1 MIEJSCE W OBU GRUPACH!

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” to najchętniej oglądane muzyczne show, które niezmiennie towarzyszy nam dokładnie od 10 lat. Pierwszy odcinek tej edycji obejrzało ponad półtora miliona widzów, co stanowiło 12,7 proc udziałów w grupie 4+ i 11,6 w grupie komercyjnej 16-59. Wyniki po 4 odcinku nadal są imponujące: przed telewizorami zasiadło prawie półtora miliona widzów, co przełożyło się na 12,4 proc udziałów w grupie 4+ i 10,2 w grupie komercyjnej 16.59.

SUKCES SERIALU „BRACIA” W POLSACIE I POLSAT BOX GO!

8 marca na antenie Polsatu zadebiutował serial „Bracia” w gwiazdorskiej obsadzie: Jan Frycz, Mateusz Kościukiewicz, Piotr Stramowski, Nikodem Rozbicki. Premierowy odcinek zgromadził przed telewizorami ponad milion widzów, co przełożyło się na 11,4% udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów. Po bardzo dobrej premierze telewizyjnej zainteresowanie serialem na platformie Polsat Box Go wyraźnie wzrosło.

„NASZ NOWY DOM” – PODWÓJNA EMISJA I POPRAWA ŚRODOWEGO PASMA

Nasz Nowy Dom – o popularności tej serii świadczy poprawa pasma środowego pomiędzy godziną 20:00 a 21:00 wobec minionych okresów. Tegoroczny 22. sezon jednego z najpopularniejszych programów w Polsacie wobec sezonu wiosennego roku 2023 zanotował wzrost o + 42% w grupie wszystkich badanych oraz o + 31% w grupie wiekowej 16-59. Z kolei wobec jesieni 2023 obserwujemy tu także wzrost o + 35% w grupie ogólnej (tj. All 4+) i wzrost o +15% w grupie wiekowej 16-59.

„LOVE ISLAND. WYSPA MIŁOŚCI” #1 WŚRÓD MŁODYCH WIDZÓW PRZED 30 ROKIEM ŻYCIA!

Randkowe reality show Czwórki „Love Island. Wyspa miłości” z tygodnia na tydzień notuje coraz większą widownię i udziały w rynku. Jest jednym z najchętniej oglądanych programów w TV4. W trzecim tygodniu emisji show jego średnie udziały w grupie komercyjnej osiągnęły poziom 5,6%, a wśród młodych widzów przed 30. rokiem życia – prawie 7% (SHR All 16-29). Warto też dodać, że w tej ostatniej grupie widzów w paśmie emisji reality show – od poniedziałku do piątku i w niedziele o godz. 22.00, Czwórka jest najchętniej oglądaną stacją w Polsce! Łącznie dotychczasowe odcinki show „Love Island. Wyspa miłości” widziało w Czwórce prawie 5,5 mln osób.