fot.: Infinix

Smartfon Infinix w sprzedaży w sieci Plus. Ile kosztuje?

Do oferty sieci Plus trafił smartfon Infinix NOTE 30 Pro. Urządzenie jest wyposażone w ekran AMOLED i bezprzewodowe ładowanie.

Do oferty sieci Plus trafił smartfon Infinix NOTE 30 Pro. Urządzenie jest wyposażone w ekran AMOLED i bezprzewodowe ładowanie.

Infinix NOTE 30 Pro jest wyposażony w baterię 5000 mAh i obsługuje ładowanie przewodowe o mocy 68 W oraz bezprzewodowe o mocy 15 W. Ekran AMOLED 6,67′ obsługuje częstotliwość odświeżania 120 Hz. Jest wyposażony w główny aparat 108 Mpx oraz przedni aparat o rozdzielczości 32 Mpx z przednią lampą błyskową. Za dźwięk odpowiadają podwójne głośniki z dźwiękiem od JBL.

Smartfon wyposażono w technologię All-Round FastCharge zapewnia bezpieczne i szybkie ładowanie, a także możliwość ładowania zwrotnego i obejściowego. Z kolei technologia Ultra Power Signal (UPS) wspiera korzystanie ze smartfona w miejscach ze słabym zasięgiem, jak windy czy miejsca położone pod ziemią. Jak informuje producent, technologia poprawia jakość sygnału sieci komórkowej do 20%, a Wi-Fi nawet do 100%.

Co znajduje się w pudełku?

Infinix NOTE 30 Pro jest sprzedawany w zestawie z etui, szkłem ochronnym na ekran, słuchawkami, ładowarką przewodową, kablem USB oraz ładowarką indukcyjną 15 W.

Ile kosztuje w Plusie?

W ofercie sieci Plus jest dostępny w kolorach czarnym (Magic Black) oraz złotym (Variable Gold). Urządzenie można kupić w ramach oferty abonamentowej, a także bez abonamentu. Smartfon kosztuje 1399 złotych. Istnieje możliwość rozłożenia tej kwoty nawet na 36 rat.