fot.: Polsat/Grzegorz Press

Powraca format „Malanowski i partnerzy”. Brat przejmie agencję detektywistyczną

Wystartowały zdjęcia do serialu kryminalnego "Malanowski. Nowe rozdanie". Popularną agencję detektywistyczną po Bronisławie przejmie Andrzej Malanowski, w tej roli Andrzej Grabowski.

Wystartowały zdjęcia do serialu kryminalnego „Malanowski. Nowe rozdanie”. Popularną agencję detektywistyczną po Bronisławie przejmie Andrzej Malanowski, w tej roli Andrzej Grabowski.

„Malanowski. Nowe rozdanie” to nowa odsłona formatu docu-crime emitowanego przed laty w Telewizji Polsat. Głównym bohaterem serialu był Bronisław Malanowski, w którego wcielał się niedawno zmarły Bronisław Cieślak. Schedę po aktorze przejmie Andrzej Malanowski (w tej roli Andrzej Grabowski) – brat Bronka.

Serial kryminalny „Malanowski. Nowe rozdanie” to opowieść o grupie detektywów mierzących się w swojej codziennej pracy z tajemniczymi sprawami, które pełne są nieoczekiwanych zwrotów akcji i niejasnych okoliczności, a prawda ukryta jest gdzieś pod płaszczykiem pozornie oczywistych faktów. Choć niektóre historie wydają się trywialne, ukrywają w sobie tragiczne i złożone ludzkie dramaty.

W rozwiązywaniu zagadek Andrzejowi Malanowskiemu będą towarzyszyć dwa duety detektywów. W tych rolach widzowie zobaczą Annę Lucińską i Wacława Warchoła, a także Marka Krupskiego oraz Magdalenę Dwurzyńską.

Malanowski. Nowe rozdanie
fot. Polsat / Grzegorz Press

Zdjęcia do serialu w reżyserii Szymona Jakubowskiego i Łukasza Łukasika realizowano między innymi w Hiszpanii. Producentem jest Constantin Entertainment Polska.