fot.: Polsat News

„Cztery strony prasy” z nowym dniem emisji

Od 16 marca program publicystyczny "Cztery strony prasy" będzie emitowany w sobotnie poranki. Dotychczas można go było oglądać w niedziele po "Śniadaniu Rymanowskiego w Polsat News i Interii".

Od 16 marca program publicystyczny „Cztery strony prasy” będzie emitowany w sobotnie poranki. Dotychczas można go było oglądać w niedziele po „Śniadaniu Rymanowskiego w Polsat News i Interii”.

„Cztery strony prasy” to autorski program Joanny Wrześniewskiej-Sieger, w której dziennikarze i publicyści rozmawiają o wydarzeniach politycznych mijającego tygodnia. Zadebiutował w 2018 roku, zastąpił program „Pod pressją”.

Program „Cztery strony prasy” od 16 marca będzie można oglądać w soboty o godzinie 9:55 w Polsat News.

„Lepsza Polska” nowością

Już 14 marca w Polsacie i Polsat News zadebiutuje nowy program Doroty Gawryluk – „Lepsza Polska”. Prowadząca podczas rozmów z ekspertami w danych dziedzinach będzie szukać rozwiązań problemów Polaków. Program ma być realizowany z udziałem widowni.

Emisja w czwartki o godzinie 19:15. Następnie na antenie Polsat News „Debata dnia” Agnieszki Gozdyry, która będzie emitowana 10 minut później niż na co dzień, czyli o godzinie 20:00.