Jubileuszowa edycja muzycznego show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi”

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” to najchętniej oglądane muzyczne show, które niezmiennie towarzyszy nam dokładnie od 10 lat, a emisje kolejnych edycji pojawiają się 2 razy w roku, w wiosennej i jesiennej ramówce.

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” to najchętniej oglądane muzyczne show, które niezmiennie towarzyszy nam dokładnie od 10 lat, a emisje kolejnych edycji pojawiają się 2 razy w roku, w wiosennej i jesiennej ramówce.

 

Przez te 19 zrealizowanych sezonów w programie wystąpiło 152 artystów, którzy przeszli ponad 1500 doskonałych metamorfoz, a na wybrane cele charytatywne przeznaczyli blisko 4 mln zł. Zasady są niezmienne – zwycięzca każdego odcinka show przekazuje co tydzień czek na 10 tys. zł, a w finale aż 100 tys. zł na wybrane cele charytatywne – wspierając chorą osobę, dom dziecka czy też schronisko dla zwierząt.
W programie wystąpiły największe gwiazdy, a wśród nich m.in. Joanna Liszowska, Krzysztof Ibisz, Bilguun Ariunbaatar, Magda Steczkowska, Katarzyna Cerekwicka, Natalia Szroeder, Joanna Jabłczyńska, Radosław Pazura, Jacek Kawalec, Ela Romanowska, Ania Rusowicz, Bartłomiej Kasprzykowski, Mateusz Banasiuk, Anna Dereszowska, Kasia Moś i Marek Kaliszuk.
W tym wyjątkowym 20. sezonie zobaczymy finalistów z poprzednich edycji. Tak mocny skład to gwarancja najwyższego poziomu występów. Cała ósemka to profesjonaliści, którzy są doskonale przygotowani wokalnie i ruchowo.
Grono najlepszych z najlepszych otwiera Katarzyna Skrzynecka! To właśnie ona wywalczyła złotą maskę w pierwszym sezonie programu i nie mogło jej zabraknąć w tej specjalnej edycji. Obok Kasi zobaczymy Aleksandrę Szwed, finalistkę z sezonu piątego, Marię Tyszkiewicz z szóstego i Basię Kurdej-Szatan z piętnastego. W męskim gronie znajdą się zwycięzcy: trzeciej edycji, Stefano Terrazzino, ósmej – Kacper Kuszewski, dziewiątej – Filip Lato i najlepszy w dziesiątym sezonie, Mateusz Ziółko.
W gronie jury zobaczymy uwielbianego przez widzów Piotra Gąsowskiego, który przez
17 edycji występował w roli współprowadzącego show. Tym razem zajmie miejsce u boku Małgorzaty Walewskiej i Roberta Janowskiego i zmierzy się z wystawianiem ocen swoim kolegom.


W jubileuszowej edycji powitamy nowego trenera, który będzie przygotowywał uczestników pod względem aktorskim. Marcin Przybylski, który sam był uczestnikiem 2 edycji muzycznego show, jest profesorem sztuk teatralnych i wykładowcą akademickim. Znamy go również z wielu ról filmowych serialowych i teatralnych. Teraz swoje doświadczenie zawodowe wykorzysta w pracy na scenie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.
W tym szczególnym sezonie to widzowie zdecydują o tym, kto wygra. Pierwszy raz w historii programu odbędzie się głosowanie za pomocą sms.
Prowadzić program będzie niezmiennie Maciej Dowbor z Maciejem Rockiem.

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Najlepsi” od piąteku 8 marca o godz 20:05 w Polsacie