Nowe odcinki i nowi bohaterowie „Policjantek i Policjantów” już od 4 marca w Czwórce

4 marca Czwórka zaprasza na premierę nowego, 20. już sezon hitu „Policjantki i Policjanci", który emitowany będzie, jak zawsze, od poniedziałku do piątku o godz. 19:00.

4 marca Czwórka zaprasza na premierę nowego, 20. już sezon hitu „Policjantki i Policjanci”, który emitowany będzie, jak zawsze, od poniedziałku do piątku o godz. 19:00.

 

Oprócz kolejnych policyjnych akcji i interwencji oraz osobistych perypetii głównych bohaterów w serialu zobaczymy nowych policjantów, a gościnnie wystąpią znane i lubiane gwiazdy.
Tej wiosny Mikołaj Białach (Mariusz Węgłowski), wspierany przez niezawodny zespół wrocławskiej komendy, mierzyć się będzie w trudnym i niebezpiecznym pojedynku z wyjątkowo groźnym i przebiegłym przestępcą, a prywatnie zmagał się będzie z przeciwnościami, jakie napotyka jego miłość do Idy (Emilia Sulej).
W niebezpieczeństwie znajdą się Miłosz Bachleda (Paweł Kowalczyk) i jego ukochana Tamara (Angelika Wójcik), a związek patrolowych partnerów Natalii Mróz (Anna Bosak-Machnicka) i Marka Korwickiego (Wojciech Sikora) czekają chwile próby.
Zagrożone będzie również życie Leny Kamińskiej (Alicja Dąbrowska), którą po akcji z Zapałą, będzie starał się za wszelką cenę chronić Tomek Szulc (Paweł Palcat), nieświadomy, że to niejedyne problemy, z jakim borykać się będzie jego żona.
Emilka Drawska-Zapała (Anna Kukawska), po przejściach z Krzyśkiem (Wojciech Sukiennik), postanowi żyć dalej, nie oglądając się za siebie, choć rzeczywistość nie do końca jej na to pozwoli.
Tymczasem komendant Witacki (Paweł Okoński) poza dowodzeniem zespołem, dla którego nie tylko w sprawach zawodowych pozostaje ogromnym wsparciem, zajmie się także rekrutowaniem nowego narybku. Już w pierwszym tygodniu nowej serii do służby na komendzie stawi się młody posterunkowy Alan Niedzielski (Bartłomiej Golisz), który rozpocznie pracę od dyżuru na recepcji. Kolejnym nowym nabytkiem komendy będzie posterunkowy Bartosz Sołtys (Miłosz Błach), a niebawem pojawią się także inni nowicjusze.

„Policjantki i policjanci” – emisja: poniedziałek, 4 marca, godz. 19:00