„Morderca z internetu” na Crime+Investigation Polsat

Oszuści internetowi zwykle zdobywają zaufanie czułymi listami i obietnicami - ostrzega Centralne Biuro Zwalczania Cyberprzestępczości. 14 lutego na Crime+Investigation Polsat odbędzie się premiera nowego programu "Morderca z internetu". To nie tylko historie o randkach czy romansach mających swój początek w sieci, lecz także o pokusie zarobienia pieniędzy czy zdradzie partnera.

Oszuści internetowi zwykle zdobywają zaufanie czułymi listami i obietnicami – ostrzega Centralne Biuro Zwalczania Cyberprzestępczości. 14 lutego na Crime+Investigation Polsat odbędzie się premiera nowego programu „Morderca z internetu”. To nie tylko historie o randkach czy romansach mających swój początek w sieci, lecz także o pokusie zarobienia pieniędzy czy zdradzie partnera.

 

 

Program opowiada o znajomościach internetowych, które zakończyły się tragicznie. To nie tylko historie o randkach czy romansach mających swój początek w sieci, lecz także o pokusie zarobienia pieniędzy czy zdradzie partnera.

Program opatrzony jest wypowiedziami ekspertów specjalizujących się w psychologii sądowej czy obronie w sprawach karnych. W produkcji wypowiadają się także autor bestsellerów New York Timesa, emerytowany funkcjonariusz organów ścigania, influencer mający prawie milion obserwujących i agent tajnych służb, który chronił prezydenta Baracka Obamę, George’a Busha i Donalda Trumpa.

„Morderca z internetu” od 14 lutego o godz. 20:00 na Crime+Investigation Polsat. Emisje od poniedziałku do piątku