Marzec w Crime+Investigation Polsat

W marcu na Crime+Investigation Polsat powróci Will Mellor w programie "Stróże zła: przestępcy w mundurach". W siedmiu odcinkach poznamy policjantów, którzy okazali się m.in malwersantami, oszustami, przestępcami seksualnymi i dilerami narkotyków. Badaniu wariografem poddadzą się dziadkowie zamordowanej Caylee Anthony. Cały ten proces będziemy mogli śledzić w programie "W sieci kłamstw: sprawa Casey Anthony".

W marcu na Crime+Investigation Polsat powróci Will Mellor w programie „Stróże zła: przestępcy w mundurach”. W siedmiu odcinkach poznamy policjantów, którzy okazali się m.in malwersantami, oszustami, przestępcami seksualnymi i dilerami narkotyków. Badaniu wariografem poddadzą się dziadkowie zamordowanej Caylee Anthony. Cały ten proces będziemy mogli śledzić w programie „W sieci kłamstw: sprawa Casey Anthony”.

 

Najbardziej szokujące przypadki sądowe
Court Cam s. 5
W niedziele o 21:00 od 10 marca na Crime+Investigation Polsat
10×30’

Serial przedstawia dramatyczne momenty, do jakich dochodzi na salach sądowych – od przerażających wybuchów świadków po gwałtowne reakcje sędziów. Program, którego gospodarzem jest Dan Abrams, uzupełnia relacje z rozpraw o wywiady z sędziami, świadkami i ofiarami, dając pełny obraz zdarzeń, które doprowadziły zainteresowane strony przed oblicze Temidy.
W 5. sezonie zobaczymy m.in. byłą striptizerkę i aktorkę porno, która ostrzeliwuje hotel Trump na Florydzie, skazanego, który atakuje swojego adwokata, a także podejrzanego o morderstwo, który ucieka przed policją i ma ze sobą tygrysa…

Stróże zła: przestępcy w mundurach
Cops Gone Bad with Will Mellor
W czwartki o 21:00 od 14 marca na Crime+Investigation Polsat
7×60’

Serial „Stróże zła: przestępcy w mundurach” powraca z zestawem siedmiu nowych spraw, tym razem nie ograniczając się wyłącznie do policjantów-morderców, ale rozszerzając zakres „bohaterów” także o malwersantów, oszustów, przestępców seksualnych i dilerów narkotyków. Will Mellor i jego zespół ekspertów, w tym emerytowany nadkomisarz Howard Groves i psycholog sądowa Serena Simmons są gotowi, aby znów rzucić się w wir pracy. W tym sezonie dołączy do nich także była nadkomisarz policji Sue Hill, która od 30 lat zajmuje się badaniem zbrodni. Eksperci postarają się wyjść daleko poza sensacyjne nagłówki gazet i dociec, co naprawdę skłoniło ludzi na wysokich stanowiskach do tak szokującego nadużycia władzy.

W sieci kłamstw: sprawa Casey Anthony
Casey Anthony’s Parents: The Lie Detector Test
W sobotę, 23 marca o 20:00 na Crime+Investigation Polsat
1×120’

W odpowiedzi na niedawne oskarżenia kierowane przez Casey pod adresem jej ojca, George i Cindy Anthony zgadzają się przejść na wizji badanie wariografem i raz na zawsze rozwiać wątpliwości dotyczące zaangażowania George’a w morderstwo Caylee. Zarówno ich odpowiedzi na pytania policjantów, jak i reakcje na odpowiedzi małżonka, no i, rzecz jasna, końcowe wyniki badania zostały nagrane na żywo.