fot.: Polsat

Premiery filmowe wiosną w paśmie MegaHit

Wiosną w filmowym paśmie MegaHit zostaną pokazane produkcje prosto z kin. Widzowie Telewizji Polsat zobaczą filmy, takie jak "Szybcy i Wściekli 9", "Thor. Miłość i Grom", "Thor. Ragnarok" i "Dom Gucci".

Wiosną w filmowym paśmie MegaHit zostaną pokazane produkcje prosto z kin. Widzowie Telewizji Polsat zobaczą filmy, takie jak „Szybcy i Wściekli 9”, „Thor. Miłość i Grom”, „Thor. Ragnarok” i „Dom Gucci”.

Dziewiąta odsłona „Szybkich i wściekłych” opowiada o pościgu, który ma udaremnić spisek zagrażający cywilizacji. Dominic Toretto i jego ekipa zmierzą się z groźnym przestępcą, który jest też brat Doma.

Polsat pokaże też dwie części przygód superbohatera, jakim jest Thor. Producentem filmów jest Marvel Studios, a w rolę głównego bohatera wciela się Chris Hemsworth.

Widzowie zobaczą też kryminalną produkcję „Dom Gucci” z 2021 roku. Film inspirowany jest prawdziwą historią o rodzinie, która zbudowała włoskie imperium mody.

MegaHit będzie emitowany w poniedziałki o godzinie 20:05 w Polsacie.

Animacje nie tylko dla dzieci

W wiosennej ramówce Telewizji Polsat znajdą się również filmy animowane dla całej rodziny. Widzowie zobaczą m.in. przygody Buzza Astrala znanego z animacji „Toy Story”. Stacja zaprezentuje też drugą część historii o jaskiniowcach – „Krudowie 2. Nowa era”.