fot.: Polsat

Karolina Soczewka prowadzącą „Nowy dzień” w Polsacie i Polsat News

W piątek, 26 stycznia w porannym paśmie "Nowy dzień" zadebiutowała Karolina Soczewka. Dziennikarka prowadziła program razem z Łukaszem Smardzewskim.

W piątek, 26 stycznia w porannym paśmie „Nowy dzień” zadebiutowała Karolina Soczewka. Dziennikarka prowadziła program razem z Łukaszem Smardzewskim.

Karolina Soczewka z Polsat News związana jest od września 2019 roku. Dziennikarka początkowo była reporterką, a następnie łączyła tę funkcję z rolą prezentera. Soczewka wcześniej pracowała m. in. w Superstacji. W przeszłości była także związana z modellingiem – została 3. Wicemiss Warszawy 2018 roku.

Prezenterka na co dzień prowadzi serwisy na antenie Wydarzeń 24, a także boczne wydania „Wydarzeń”.

Karolina Soczewka i Łukasz Smardzewski
fot. Polsat

Piotr Jędrzejek przeszedł do TVP

31 grudnia 2023 roku po raz ostatnim gospodarzem „Nowego dnia” był Piotr Jędrzejek. Prezenter od stycznia związany jest z Telewizją Polską. Od kilkunastu dni na antenie Polsat News nie pojawia się Beata Cholewińska. Jak poinformowała w mediach społecznościowych, doznała kontuzji nogi, przez co poprowadzi poranne pasmo najwcześniej w lutym. W ostatnich dniach w „Nowym dniu” zadebiutował Łukasz Smardzewski z Wydarzeń 24.