Luty w Crime+Investigation Polsat

W lutym 2024 na Crime+Investigation Polsat poznamy kolejne "Tajemnice pokoju przesłuchań". W programie "Seryjni mordercy: Joel Rifkin" dołączymy także do nowojorskiej policji prowadzącej śledztwo mające na celu ustalenie tożsamości dwóch ostatnich niezidentyfikowanych ofiar Joela Rifkina, najgroźniejszego seryjnego mordercy w historii Nowego Jorku. "Morderca z internetu" to nowość, którz przedstawi nam historie internetowych znajomości, które zakończyły się tragicznie.

W lutym 2024 na Crime+Investigation Polsat poznamy kolejne „Tajemnice pokoju przesłuchań”. W programie „Seryjni mordercy: Joel Rifkin” dołączymy także do nowojorskiej policji prowadzącej śledztwo mające na celu ustalenie tożsamości dwóch ostatnich niezidentyfikowanych ofiar Joela Rifkina, najgroźniejszego seryjnego mordercy w historii Nowego Jorku. „Morderca z internetu” to nowość, którz przedstawi nam historie internetowych znajomości, które zakończyły się tragicznie.

 

 

Tajemnice pokoju przesłuchań
Interrogation Raw s. 2
We wtorki o 21:00 od 6 lutego na Crime+Investigation Polsat
13×60’
Każdy z godzinnych odcinków przedstawia historię 3-5 zabójstw i innych poważnych zbrodni. Poznajemy je przez pryzmat przesłuchań, które przeprowadzono z oskarżonymi oraz wypowiedzi osób związanych z daną sprawą – detektywów uczestniczących w przesłuchaniu, śledczych prowadzących dochodzenie, prawników, psychologów, ekspertów i członków rodziny. Dramatyczny obraz dopełniają materiały informacyjne z mediów, archiwalne nagrania i zapisy z sali sądowej.

Seryjni mordercy: Joel Rifkin
Cold Case Files: The Rifkin Murders
W czwartki o 22:00 od 22 lutego na Crime+Investigation Polsat
2×120’
„Seryjni mordercy: Joel Rifkin” przedstawia prawdziwe śledztwo nowojorskiej policji mające na celu ustalenie tożsamości dwóch ostatnich niezidentyfikowanych ofiar Joela Rifkina, najgroźniejszego seryjnego mordercy w historii Nowego Jorku. Sprawa sprzed 30 lat niespodziewanie wraca na tapet dzięki rzadkim materiałom policyjnym i kilku niewidzianym wcześniej wywiadom, kamerom towarzyszącym detektywom podczas pracy oraz dzięki kontaktowi producenta telewizyjnego, Petera Reissa z Rifkinem.

 

Morderca z internetu
I Met My Murderer Online
Od poniedziałku do piątku o 20:00 od 14 lutego na Crime+Investigation Polsat
26×30’
Program opowiada o znajomościach internetowych, które zakończyły się tragicznie. To nie tylko historie o randkach czy romansach mających swój początek w sieci, lecz także o pokusie zarobienia pieniędzy czy zdradzie partnera.
Program opatrzony jest wypowiedziami ekspertów specjalizujących się w psychologii sądowej czy obronie w sprawach karnych. W produkcji wypowiadają się także autor bestsellerów New York Timesa, emerytowany funkcjonariusz organów ścigania, influencer mający prawie milion obserwujących i agent tajnych służb, który chronił prezydenta Baracka Obamę, George’a Busha i Donalda Trumpa.