fot.: AKPA/Polsat

Co trzeci widz przywitał Nowy Rok z Polsatem

Telewizja Polsat podsumowuje minioną Sylwestrową Moc Przebojów. Wydarzenie podobnie jak przed rokiem odbyło się na Polach Marsowych w Chorzowie.

Telewizja Polsat podsumowuje minioną Sylwestrową Moc Przebojów. Wydarzenie podobnie jak przed rokiem odbyło się na Polach Marsowych w Chorzowie.

Pod sceną zwieńczoną blisko siedmiometrowym zegarem odliczającym czas do północy przewinęło się 60 tysięcy osób. O północy przed telewizorami wraz z Telewizją Polsat witało Nowy Rok 4,2 miliona osób. Udziały stacji w grupie 4+ wyniosły 36%.

Na największej scenie w historii Sylwestrowej Mocy Przebojów, która miała 75 metrów szerokości i blisko 32 metry wysokości, wystąpili polscy i zagraniczni artyści. Razem z widzami Polsatu stary rok pożegnali między innymi: Doda, Lady Pank, Golec uOrkiestra, Kayah & Bum Bum Orkestar i Fiśbanda, Urszula, Majka Jeżowska, Dawid Kwiatkowski, Danzel, Enej, Skolim, Piersi, Marcin Miller i Boys, Smolasty, Oskar Cyms, Kuba Szmajkowski, Michał Kwiatkowski, Tribbs, Kubańczyk, Feel i Clödie, a także Matteo Bocelii.

Ta edycja Sylwestrowej Mocy Przebojów pokazała, że magia muzyki potrafi zdziałać cuda i jest ogniwem łączącym ludzi bez względu na wiek. Wystarczyło spojrzeć na zgromadzoną pod sceną publiczność. Artyści na scenie prezentowani różne gatunki muzyczne i piosenki kochane przez różne pokolenia. Bardzo cieszę się, że byli z nami wspaniali wykonawcy zarówno polscy jak i zagraniczni. Widać było fantastyczną atmosferę Sylwestrowej zabawy. Na mnie ogromne wrażenie zrobił tegoroczny występ utalentowanego i bardzo przystojnego Matteo Bocellego, który zachwycił publiczność o północy śpiewając utwór „Caruso”, co mnie bardzo poruszyło. Jestem pewna, że publiczność na placu i przed telewizorami bawiła się świetnie – podsumowała tegoroczną Sylwestrową Moc Przebojów Nina Terentiew, Członkini Rady Nadzorczej Telewizji Polsat.

Gospodarzami sylwestrowego wieczoru byli prowadzący: Marcelina Zawadzka, Krzysztof Ibisz, Adam Zdrójkowski oraz Agnieszka Kołodziejska z Radia ZET, za oprawę taneczną zadbała grupa Collective pod opieką choreograficzną Macieja Zakliczyńskiego.

 

Wstępne dane Nielsen Media opracowane przez Telewizję Polsat.