Robert Gonera dołącza do obsady serialu „Uroczysko” w Czwórce

Robert Gonera, znakomity aktor teatralny, filmowy i telewizyjny, dołącza do obsady serialu kryminalnego „Uroczysko" - z Antonim Królikowskim i Katarzyną Ucherską w rolach głównych -  który można oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 w Czwórce.

Robert Gonera, znakomity aktor teatralny, filmowy i telewizyjny, dołącza do obsady serialu kryminalnego „Uroczysko” – z Antonim Królikowskim i Katarzyną Ucherską w rolach głównych –  który można oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 w Czwórce.

 

Gwiazdę wielu serialowych hitów i głośnych filmów – jak „Dług”, „Gry uliczne” czy „Samowolka” – w „Uroczysku” zobaczymy w roli Edwarda Ziomeckiego, postaci kluczowej w wątku tajemniczej rodzinnej historii głównego bohatera.


Edward jest ojcem dwóch serialowych braci: komisarza Filipa Ziomeckiego, granego przez Antoniego Królikowskiego oraz księdza Marka, w którego wciela się Przemysław Cypryański. Bohater Roberta Gonery nosi w sobie wiele tajemnic. To były policjant, który nigdy się nie podniósł po tym, jak jego żona zginęła w pożarze, osierocając kilkuletnich wówczas synów. Dziś Edward jest cieniem dawnego siebie i wymaga specjalnej opieki. Tragiczna historia z przeszłości naznaczyła życie jego rodziny, ale prawda o tym, co się wówczas wydarzyło przez lata pozostawała ukryta.
Przypadkowe znalezisko sprawi, że jego syn, Filip, dostrzeże zdarzenia sprzed lat w zupełnie innym świetle i na nowo zacznie badać tę sprawę. Wraz z bratem, księdzem Markiem, komisarz Ziomecki spróbuje rozwikłać zagadkę wydarzeń, które tak boleśnie dotknęły ich rodzinę.

„Uroczysko”od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 w Czwórce