Danzel wystąpi na Sylwestrowej Mocy Polsatu 2023

Fani muzyki disco mogą spodziewać się prawdziwej muzycznej petardy, którą odpali Polsat w ostatnią noc starego roku. Na scenie Sylwestrowej Mocy Polsatu pojawi się bowiem uwielbiany publiczność - Danzel.

Fani muzyki disco mogą spodziewać się prawdziwej muzycznej petardy, którą odpali Polsat w ostatnią noc starego roku. Na scenie Sylwestrowej Mocy Polsatu pojawi się bowiem uwielbiany publiczność – Danzel.

Sylwestrowa Moc Przebojów to wieczór, który trudno będzie zapomnieć. Ogromna scena rozbłyśnie tysiącem świateł i multimediów, a gigantyczny zegar będzie odmierzał ostatnie minuty starego roku. Występować będą największe gwiazdy muzyki polskiej i zagranicznej. W tym roku furorę zrobi z pewnością występ fenomenalnego Danzela.


Ten wszechstronny wokalista, tancerz i showman swoją karierę w rodzinnej Belgii w zespole Scherp op de Snee. Początkowo śpiewał także w chórkach, ale rozgłos przyniósł mu singel „Pump It Up!”, który szybko stał się hitem dyskotekowym w całej Europie oraz który podbił światowe listy przebojów.

Danzel to artysta, który towarzyszył Polsatowi na wielu koncertach i imprezach, ale to właśnie podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów 31 grudnia otworzy 20-lecie swojej pracy na scenie.

Sylwestrowa Moc Przebojów 2023 już 31 grudnia w Polsacie! Start o godzinie 20:00