fot.: Magdalena Tasarz/tvpolsat.info

Sylwestrowa Moc Przebojów 2023 w Polsacie. Kto wystąpi?

W 2023 roku nie zabraknie wielkiej imprezy sylwestrowej Telewizji Polsat. Nadawca ujawnia pierwsze gwiazdy "Sylwestrowej Mocy Przebojów".

W 2023 roku nie zabraknie wielkiej imprezy sylwestrowej Telewizji Polsat. Nadawca ujawnia pierwsze gwiazdy „Sylwestrowej Mocy Przebojów”.

Scena sylwestra z Polsatem ponownie stanie w Parku Śląskim w Chorzowie. Jak informuje nadawca, rozbłyśnie ona tysiącami świateł. Natomiast scenografia ma być „iście zjawiskowa”.

Sylwester 2023 – kto wystąpi?

Wśród artystów, którzy uczynią tę noc wyjątkową znajdą się ikony polskiej sceny rozrywkowej takie jak: idol młodzieży, Dawid Kwiatkowski, królowa polskiej sceny Doda, charyzmatyczny Smolasty, a także pochodzący ze Śląska zespół Feel. Na scenie zagości również Kayah oraz Majka Jeżowska, czy też od lat związany z Polsatem zespół Enej. Nie zabraknie też gwiazd polskiego rocka – zespołu Lady Pank. W tym roku pojawi się również muzyka disco polo – wystąpi Marcin Miller z zespołu Boys.

Majka Jeżowska
Majka Jeżowska – fot. materiały prasowe Polsatu

Nie zabraknie też gwiazd młodego pokolenia. Wystąpi „król latino” – Konrad „Skolim” Skolimowski. Na scenie ze swoimi przebojami pojawi się producent Tribbs. Widzowie zobaczą też zwycięzców poprzednich edycji „Twoja twarz brzmi znajomo”: Kubę Szmajkowskiego i Oskara Cymsa.

Zagraniczną gwiazdą będzie fenomenalny Matteo Bocelli – syn słynnego tenora światowej sławy – Andrea Bocellego. Temu młodemu artyście muzyka towarzyszy od najmłodszych lat. Matteo ma już na swoim koncie debiutancki album i utwór napisany przez samego Eda Sheerana i jego brata Matthew Sheerana. Dzięki swojemu niezaprzeczalnemu talentowi jest jednym z najchętniej zapraszanych artystów w Stanach Zjednoczonych i Europie, a w tym roku uświetni Sylwestra na Śląsku.

Na Sylwestrową Moc Przebojów zapraszają Telewizja Polsat i Województwo Śląskie. Współorganizatorem imprezy jest Stadion Śląski. Patronami Medialnymi są Radio Zet, Fakt i Interia.

Początek imprezy 31 grudnia o godzinie 20:00.