fot.: Polsat

Nowy program Macieja Dowbora w GeekWeek. O czym?

Maciej Dowbor z nowym programem w serwisie Interii.

Maciej Dowbor z nowym programem w serwisie Interii.

Dziennikarz Telewizji Polsat poprowadzi „Nauka, co słychać?”. Cykl będzie poświęcony zjawiskom naukowym. Autorzy odpowiadają w nim na pytania: czy można ufać sztucznej inteligencji? Dlaczego nie ma szczepionek na wszystkie choroby? Jak zmniejszyć poziom stresu? I czy w Internecie jesteśmy bezpieczni? Maciej Dowbor wspólnie z gośćmi (badaczami, ekspertami i praktykami) podsumuje najnowsze odkrycia i innowacyjne projekty. Przypomni także o wkładzie polskich ośrodków badawczych w rozwój światowej nauki.

Program z udziałem Macieja Dowbora wzbogaci portfolio premium Interii. Wśród jej podcasterów znajdują się dziennikarze Polsatu oraz portalu, w tym Piotr Witwicki, Katarzyna Zdanowicz, Alicja Resich, Przemysław Białkowski, Aleksandra Szutenberg, Tomasz Lejman i Damian Glinka.

Kiedy premiera cyklu „Nauka, co słychać?”

Program „Nauka, co słychać” będzie miał swoją premierę w piątek, 8 grudnia. Składa się z dziesięciu odcinków (ok. 11 minut każdy). Odcinki będą emitowane co piątek w serwisie Geekweek.pl oraz na stronie głównej Interii. Za realizację programu odpowiadają Fundacja Smart (Science, Motion, Art) oraz Brave Media.