fot.: Telewizja Polsat

Cały sezon serialu „Krew” w Polsat Box Go. Jak oglądać?

W Polsat Box Go udostępniono wszystkie sześć odcinków serialu “Krew”. Produkcja dostępna jest dla posiadaczy pakietu Premium.

W Polsat Box Go udostępniono wszystkie sześć odcinków serialu “Krew”. Produkcja dostępna jest dla posiadaczy pakietu Premium.

Główna bohaterka, Laura Gajewska (Vanessa Aleksander) wraca z Warszawy do rodzinnego domu w małym miasteczku w związku z tragiczną informacją o śmierci matki Marii (Małgorzata Foremniak). Dowiaduje się, że nieuleczalnie chora kobieta zmarła nagle w dziwnych okolicznościach. Ciało znalazł Jerzy Gajewski (Ireneusz Czop), jej mąż i ojciec Laury. Córka szybko nabiera podejrzeń co do wersji wydarzeń opowiedzianej jej przez rodzinę. Serial powstał na zlecenie Telewizji Polsat na licencji irlandzkiego serialu „Blood”.

„Krew” w Polsat Box Go. W jakim pakiecie?

Cały sezon serialu „Krew” jest dostępny w pakiecie Polsat Box Go Premium. Można go kupić w cenie 30 zł za 30 dni. Pakiet jest w modelu subskrypcji odnawialnej. To znaczy, że można anulować ją w każdym momencie. W pakiecie oprócz tej nowości znajduje się wiele innych polskich seriali znanych twórców, a wśród nich m.in.: „Rafi” z Pawłem Domagałą, Danutą Stenką i Olafem Lubaszenką, „Sortownia” z Andrzejem Chyrą, „Matka” z Olgą Bołądź i Łukaszem Simlatem czy „Wotum nieufności” na podstawie powieści Remigiusza Mroza z Katarzyną Dąbrowską, Leszkiem Lichotą i Antonim Pawlickim.