Motowizja dołączyła do oferty Polsat Box. Na którym kanale?

Nowy kanał w ofercie Polsat Box, Netii i Polsat Box Go.

Nowy kanał w ofercie Polsat Box, Netii i Polsat Box Go.

Do oferty platformy od piątku, 1 grudnia dołączył kanał Motowizja. To kanał stworzony przez miłośników motosportów dla sympatyków i pasjonatów motoryzacji.

W ofercie można znaleźć programy lifestyle’owe, np. Zientarowe Motolove Joanny Zientarskiej, Autoportret Ostrego i Motoślad Aleksandra „Ostrego” Ostrowskiego, Motojazdę Marka Wieruszewskiego, a także transmisje rajdów WRC (Rajdowe Mistrzostwa Świata), ERC (Rajdowe Mistrzostwa Europy), rundy WRX i ERX (Rallycrossowe Mistrzostwa Świata i Europy) oraz wyścigi NASCAR Cup Series.

W ostatnich latach rozwój Motowizji bardzo przyspieszył, a teraz przyszedł czas na wrzucenie kolejnego biegu. Sukcesywnie powiększaliśmy grono odbiorców, ale wciąż powracało do nas pytanie od kibiców: kiedy Motowizja będzie dostępna w ofercie Grupy Polsat Plus? Wreszcie mamy na nie odpowiedź: już jest, od 1 grudnia! W Motowizji będą mogli śledzić rywalizację na najwyższym poziomie w przeróżnych dyscyplinach – rajdach, żużlu, rallycrossie, wyścigach samochodowych, motocyklowych, kartingu i wielu innych. Zapewniam, że każdy fan motorsportu oraz każdy miłośnik motoryzacji znajdzie coś dla siebie o każdej porze dnia i nocy – mówi Krzysztof Mikulski, prezes Motowizji.

Jak oglądać Motowizja w Polsat Box?

Kanał Motowizja jest dostępny w dekoderach Polsat Box na pozycji 308. W Netii jest to kanał 70. W Polsat Box w ramach świątecznej promocji „otwarte okno” kanał będzie dostępny za darmo dla wszystkich abonentów do 7 stycznia 2024 r. Potem dołączy do pakietu L (również w Netii), a także Bogatego (telewizja internetowa z dekoderem). W Polsat Box Go stacja wzbogaciła pakiet Polsat Box Go Sport (40 zł/30 dni).