Gwiazdy Polsatu na planie klipu do nowej wersji piosenki „Święta marzeń”

Polsat przygotował dla swoich widzów wyjątkowy prezent! Już od trzech lat Świętom w Polsacie towarzyszy muzyczny hit w wykonaniu największych gwiazd stacji ale w tym roku „Święta marzeń" zyskały nową aranżację i teledysk, którego premiera odbędzie się już 6 grudnia zaraz po Mikołajkowym Bloku Reklamowym.

Polsat przygotował dla swoich widzów wyjątkowy prezent! Już od trzech lat Świętom w Polsacie towarzyszy muzyczny hit w wykonaniu największych gwiazd stacji ale w tym roku „Święta marzeń” zyskały nową aranżację i teledysk, którego premiera odbędzie się już 6 grudnia zaraz po Mikołajkowym Bloku Reklamowym.

 

 

W nowej wersji piosenki, która klimatem nawiązuje to swinga dwa główne głosy to Joanna Liszowska i… Krzysztof Ibisz!

„Przyszedłem do studia przekonany, że zaśpiewam jeden, dwa wersy, tak jak miało to miejsce rok czy dwa lata temu. Okazało się, że śpiewam całą piosenkę wspólnie z Joanną! Obiecałem sobie po udziale w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, że już nigdy nie zaśpiewam, ale wygląda na to, że skłamałem”, mówi Krzysztof Ibisz.

scena z: Małgorzata Socha, fot. Piętka Mieszko/AKPA

„Ucieszyłam się, kiedy reżyser Bartek Prokopowicz wspólnie z kompozytorem Rafałem Kulczyckim zaproponowali mi, żebym zaśpiewała świąteczną piosenkę. Tym razem w nowej aranżacji – bardziej klasycznie i nastrojowo. Moja radość była podwójna, kiedy okazało się, że wystąpię w duecie z Krzysztofem Ibiszem. Mam nadzieję, że sprostałam temu zadaniu” – dodaje Joanna Liszowska.

scena z: Krzysztof Ibisz, Małgorzata Socha, Ewa Wachowicz, Ilona Krawczyńska, Karolina Szostak, Marcelina Zawadzka, Wiesław Nowobilski, fot. Piętka Mieszko/AKPA

W nagraniu piosenki i klipu wzięły udział gwiazdy Polsatu. Zobaczymy Paulinę Sykut-Jeżynę, Elżbietę Romanowską, Wiesława Nowobilskiego, Macieja Dowbora, Macieja Rocka, Marcelinę Zawadzką, Ilonę Krawczyńską, Karolinę Gilon, Jerzego Mielewskiego, Łukasza „Jurasa” Jurkowskiego, Anetę Zając, Michała Koterskiego, Ewę Wachowicz, Małgorzatę Sochę, Krzysztofa Wieszczka („Przyjaciółki”), Dorotę Gawryluk, Karolinę Szostak, Katarzynę Zdanowicz, Piotra Witwickiego, Ewelinę Ruckgaber, Piotra Mroza, Pawła Orleańskiego.