fot.: Polsat News
PILNE

Piotr Witwicki Dyrektorem Pionu Informacji i Publicystyki. Zastąpi Dorotę Gawryluk

Telewizja Polsat poinformowała o zmianach w strukturze zarządzającej. Pionem Informacji i Publicystyki będzie zarządzać Piotr Witwicki.

Telewizja Polsat poinformowała o zmianach w strukturze zarządzającej. Pionem Informacji i Publicystyki będzie zarządzać Piotr Witwicki.

Piotr Witwicki ukończył filozofię na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. W latach 2005-2007 pełnił rolę producenta w TVN, następnie przez rok był dziennikarzem TVP. Z Polsat News związany od początku istnienia stacji, czyli od 2008 roku. W ostatnim czasie był odpowiedzialny za część internetową obszaru informacji i publicystyki Grupy Polsat Plus jako Redaktor naczelny Interia.pl i szef Polsatnews.pl.

Piotr Witwicki będzie odpowiedzialny za bezpośrednie zarządzanie operacyjne kanałami oraz portalami i serwisami internetowymi w obszarze informacji Grupy Polsat Plus. Obszar informacji i publicystyki w Grupie Polsat Plus to główny, flagowy kanał informacyjny Polsat News, Wydarzenia 24, Polsat News 2 oraz portale Interia.pl (w tym Wydarzenia.Interia.pl) i Polsatnews.pl. Piotr Witwicki jako Dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki będzie podlegał Członkowi Zarządu odpowiedzialnemu za ten obszar.

Dorota Gawryluk obejmie stanowisko Dyrektora Zarządzającego Pionu Kanałów Tematycznych.