fot.: TV4

Średnio 753 tysięcy widzów ogląda serial „Policjantki i policjanci”

Serial "Policjantki i policjanci" bez zmian jest hitem telewizyjnej Czwórki. 19. sezon produkcji ogląda średnio 753 tysiące widzów.

Serial „Policjantki i policjanci” bez zmian jest hitem telewizyjnej Czwórki. 19. sezon produkcji ogląda średnio 753 tysiące widzów.

W czasie emisji serialu TV4 jest piątą najchętniej wybieraną telewizją na polskim rynku telewizyjnym – tuż za stacjami tzw. „wielkiej czwórki”. Kanał ma przewagę nad bezpośrednią konkurencją: ponad dwukrotną nad TV Puls i aż trzykrotną nad TVN7.

W grupie komercyjnej z udziałami wynoszącymi 5,3% (SHR All 16-59) Czwórka w paśmie „Policjantek i Policjantów” jest czwartą najchętniej oglądaną stacją w Polsce, wyprzedzając m.in. TVP2, TV PULS i TVN7. Po 9 tygodniach emisji, serial notuje w tej grupie wzrost udziałów o 4% w stosunku do analogicznego okresu roku ubiegłego.

Wzrosły także udziały serialu wśród młodych widzów przed 30. rokiem życia. W porównaniu z ubiegłą jesienią w grupie 16-29 udziały „Policjantek i Policjantów” są większe o prawie 20%, osiągając poziom 5,5% i zapewniając Czwórce w ich paśmie piąte miejsce w rankingu najchętniej oglądanych stacji.

„Policjantki i policjanci” to serial TV4 prezentuje fabularyzowane przygody policjantów z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu. W produkcji widzowie obserwują również prywatne rozterki i problemy miłosne.

Serial jest emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 19:00 w TV4.