fot.: Polsat

Kuba Szmajkowski wygrał „Twoja twarz brzmi znajomo”. Wiosną 20. edycja show

Piosenkarz Kuba Szmajkowski wygrał 19. edycję show "Twoja twarz brzmi znajomo". W finale pokonał Ewelinę Flintę, Marcina Januszkiewicza i Nicka Sincklera.

Piosenkarz Kuba Szmajkowski wygrał 19. edycję show „Twoja twarz brzmi znajomo”. W finale pokonał Ewelinę Flintę, Marcina Januszkiewicza i Nicka Sincklera.

Kuba Szmajkowski jest piosenkarzem młodego pokolenia. Sławę zdobył dzięki programowi „The Voice Kids” w TVP2. Po programie dołączył do młodzieżowego boysbandu 4Dreamers. Muzyk kilka lat temu rozpoczął solową karierę. Jego największe przeboje to „Lovesick”, „Pocałunek słońca” i „Randez Vous”.

Piosenkarz wygrał dwa odcinki. Jako Kendrick Lamar zachwycił wykonaniem „Humble”. Później Kuba Szmajkowski zwyciężył wykonując utwór Billy Eilish – „No Time to Die”. W finale Wokalista postawił na Georga Michaela i jego piosenkę „Carless Whisper”.

Wspaniała energia, Bardzo jesteś świadoma każdego ruchu. Wokal zaczął być dobry, jak zaczęłaś się energiczniej ruszać, jakby ten ruch wymusił wzięcie oddechu. Jak śpiewasz piano, spokojnie, zaczynasz łagodnie, też musisz wziąć duży oddech, bo on niesie wysokość dźwięku. I niestety, zanim zaczęłaś aktywnie śpiewać, to wszystko konsekwentnie było pod dźwiękiem. To nie zmienia faktu, że jesteś energetyczną kobietą, która jest bardzo ambitna. Piękny występ, super – oceniła Małgorzata Walewska.

Kuba Szmajkowski
fot. Polsat

Drugie miejsce zajął Nick Sinckler, który wybrał na finał Chake Khan. Trzecie miejsce przypadło Marcinowi Januszkiewiczowi i jego występ jako Elvis Presley. Ewelina Flinta uplasowała się na czwartym miejscu, wcielając się w Peggy Lee.

Jubileuszowa edycja „Twoja twarz brzmi znajomo”

Pod koniec odcinka prowadzący, Maciej Rock i Maciej Dowbor ogłosili, że wiosną widzowie zobaczą 20. sezon show. Na scenie pojawią się finaliści poprzednich edycji „Twoja twarz brzmi znajomo”.