Halo Hans!: koniec zdjęć

Zakończyły się zdjęcia do serialu komediowego Halo Hans, który jesienią zadebiutuje na antenie Polsatu. Aktorzy i ekipa spędzili na planie 38 dni zdjęciowych. Pierwszy klaps padł 18 lutego 2007 roku. Serial składa się z 13 odcinków. Jego reżyserem jest Wojciech Adamczyk, a producentem Studio A. Sp. z o.o.

– Jesteśmy przekonani, że po obejrzeniu naszego serialu już nikt nigdy nie obejrzy Stawki większej niż życie bez dostrzeżenia jej komicznej strony. Mit zostanie obezwładniony bez konieczności uciekania się do metod administracyjnego zakazu – piszą twórcy serialu na oficjalnej stronie Halo Hans!.

Serial opowiada o dziwnych i szalonych przypadkach Hansa Klopssa, uwikłanego w szereg najróżniejszych intryg: miłosnych, politycznych i obyczajowych. Jak na prawdziwego bohatera przystało nie szczędzi on wysiłków by pomóc bojownikom podziemia, światowej koalicji antyfaszystowskiej, Rządowi RP na wychodźstwie oraz zwłaszcza – pięknym kobietom odwiedzającym Warszawę w tajnych misjach. W rolach głównych zobaczymy: Cezarego Żaka, Piotra Pręgowskiego, Tamarę Arciuch, Katarzynę Galicę, Artura Barcisia, Grzegorza Wonsa, Dorotę Chotecką, Małgorzatę Sochę oraz Bogdana Kalusa, a w roli tytułowej Bartka Kasprzykowskiego.

Producent serialu Halo Hans! – Studio A znane jest z takich przebojów telewizyjnych jak Ranczo, Kasia i Tomek, Camera Cafe oraz Miodowe lata.