fot.: Polsat

„Krew” w Polsat Box Go. Premiera już 27 października

W piątek, 27 października w serwisie Polsat Box Go zadebiutuje thriller psychologiczny "Krew". Ma to być pełna napięcia i zwrotów akcji historia o dążeniu córki do odkrycia prawdy na temat śmierci ukochanej matki.

W piątek, 27 października w serwisie Polsat Box Go zadebiutuje thriller psychologiczny „Krew”. Ma to być pełna napięcia i zwrotów akcji historia o dążeniu córki do odkrycia prawdy na temat śmierci ukochanej matki.

Laura Gajewska (Vanessa Aleksander) wraca z Warszawy do rodzinnego domu w małym miasteczku w związku z tragiczną informacją o śmierci matki Marii (Małgorzata Foremniak). Dowiaduje się, że nieuleczalnie chora kobieta zmarła nagle w dziwnych okolicznościach. Ciało znalazł Jerzy Gajewski (Ireneusz Czop), jej mąż i ojciec Laury. Córka szybko nabiera podejrzeń co do wersji wydarzeń opowiedzianej jej przez rodzinę.

Wraz z rozwojem akcji w historii wyłaniać się będą wątki psychologiczne i obraz świata bohaterów od wielu lat żyjących w pełnym tajemnic systemie rodzinnym. Szukając sprawcy śmierci mamy, Laura, jej rodzeństwo i ojciec zmierzą się z trudną przeszłością.

„Krew” to historia opowiedziana przez pryzmat emocjonalności bohaterów. Każdy z nich magnetyzuje głębią i mnogością doświadczeń – mówi Vanessa Aleksander, odtwórczyni głównej roli Laury. – Dramat psychologiczny połączony z kryminałem buduje skandynawski klimat, który będzie ciekawy dla widza. Jest tu zaskakująca historia, dreszczyk emocji i tajemnica.

Krew
fot. Polsat

W obsadzie produkcji znaleźli się m.in.: Małgorzata Foremniak, Ireneusz Czop, Vanessa Aleksander, Piotr Trojan, Katarzyna Z. Michalska, Kamilla Baar, Janusz Chabior i Piotr Głowacki.

Krew: Janusz Chabior
fot. Polsat

Serial powstał na licencji irlandzkiego serialu „Blood”. Reżyserem polskiej wersji jest Marcin Ziębiński. „Krew” wyprodukował Polot Media.

Premiera serialu „Krew” już 27 października tylko w Polsat Box Go.