Kolejne filmowe nowości już dostępne w Polsat Box Go

„Gran Turismo” biograficzny dramat sportowy w którym zagrał m.in. Orlando Bloom i David Harbour, jest już dostępny w Polsat Box Go. Dzisiaj swoją premierę ma przewrotna komedia romantyczna z Tomaszem Karolakiem, Julią Kamińską i Barbarą Kurdej-Szatan „Porady na zdrady 2”.

„Gran Turismo” biograficzny dramat sportowy w którym zagrał m.in. Orlando Bloom i David Harbour, jest już dostępny w Polsat Box Go. Dzisiaj swoją premierę ma przewrotna komedia romantyczna z Tomaszem Karolakiem, Julią Kamińską i Barbarą Kurdej-Szatan „Porady na zdrady 2”.

 

A, w nadchodzących dniach w serwisie zagości mrożący krew w żyłach horror „Demeter: Przebudzenie zła” inspirowany „Drakulą” Brama Stokera. Dla fanów seriali – najnowsza metafizyczno-obyczajowa produkcja „Rafi” w reżyserii Bartosza Prokopowicza, z Pawłem Domagałą, Danutą Stenką i Olafem Lubaszenko w rolach głównych.

Do biblioteki filmowej Polsat Box Go dołączają kolejne przebojowe tytuły:
• „Gran Turismo” – oparta na prawdziwej historii Janna Mardenborougha niezwykła opowieść o nastolatku i jego pasji do wyścigów samochodowych; już dostępny.
Jann to nastoletni gracz Gran Turismo, który od dziecka marzył, aby zostać kierowcą rajdowym, ale świat wyścigów znał wyłącznie z gier Playstation. Dzięki swoim umiejętnościom wygrał serię konkursów Nissana i został profesjonalnym kierowcą wyścigowym.
• „Porady na zdrady 2” – komedia romantyczna, która dostarczy pokaźną dawkę humoru; premiera już dziś
Poradnia dla kobiet ze złamanymi sercami działa na pełnych obrotach. W miejsce Maćka (Mikołaj Roznerski), który wspólnie ze swoją ukochaną Kaliną (Magdalena Lamparska) udaje się na Hawaje, stanowisko specjalisty od problemów w związkach przejmuje jego brat Franek (Antoni Królikowski). Nie podoba się to jego dziewczynie Asi (Karolina Chapko), która nie może znieść widoku pożądliwych damskich spojrzeń skierowanych na faceta jej życia. W imię ratowania miłości Franek postanawia zmienić swoje zainteresowania zawodowe, a z pomocą przychodzi mu Tymek (Tomasz Karolak), który z wielkim sukcesem prowadzi grupę wsparcia „Mściwój” dla zagubionych w życiu facetów. To już tylko krok od poważnych kłopotów, a finał tej historii zaskoczy wszystkich.
• „Demeter. Przebudzenie zła” – horror zrealizowany na podstawie jednego z rozdziałów powieści Brama Stokera pt. „Drakula”; premiera 26 października.
Załoga szkunera płynącego z Warny nad Morzem Czarnym do Anglii odkrywa, że przewozi bardzo niebezpieczny ładunek – pięćdziesiąt nieoznakowanych drewnianych skrzyń. Podczas podróży dochodzi do nieoczywistych wydarzeń. Każdej nocy załoga jest prześladowana przez bezlitosną istotę i musi walczyć o przetrwanie aż do końca skazanego na zagładę rejsu.

Ponadto tylko w Polsat Box Go można oglądać pierwsze odcinki najnowszej produkcji Telewizji Polsat „Rafi”. To zabawny serial metafizyczno-obyczajowy przedstawiający historię niepokornego Rafiego (Paweł Domagała), który pewnego dnia ulega wypadkowi i trafia w zaświaty. Szansę na nowe życie daje mu Bóg (Olaf Lubaszenko), który zakłada się z Diabłem (Piotr Rogucki) o jego duszę. Rafi do swoich 33. urodzin ma czas na uczynienie swojego życia bardziej wartościowym, a w realizacji zadania wspiera go wysłanniczka Boga Krystyna (Danuta Stenka).

W serwisie dostępne są także inne nowe produkcje serialowe, m.in.: „Krejzi patrol”, pełna zabawnych i absurdalnych sytuacji komedia o pracy duetu policjantów z małego posterunku, 2 sezon „Swatów” o przygodach rezolutnej wnuczki i jej dziadków, a także thriller medyczny „Sortownia” z Andrzejem Chyrą w roli głównej.