fot.: Polsat

Finał show „Love Island. Wyspa miłości” już w sobotę w Czwórce

Wielkimi krokami zbliża się do końca 8. sezon randkowego reality show „Love Island. Wyspa miłości". Tym razem na finał programu, który poprowadzi Karolina Gilon, Czwórka zaprasza nie w niedzielę, a w sobotę – 14 października, o godz. 21:00.

Wielkimi krokami zbliża się do końca 8. sezon randkowego reality show „Love Island. Wyspa miłości”. Tym razem na finał programu, który poprowadzi Karolina Gilon, Czwórka zaprasza nie w niedzielę, a w sobotę – 14 października, o godz. 21:00.

To była kolejna emocjonująca edycja show, obfitująca w romantyczne i dramatyczne chwile, niespodzianki, zaskakujące powroty i odejścia czy kontrowersyjne decyzje i zerwania.  Nie zabrakło także specjalnych atrakcji, jak koncert Blanki, który porwał do tańca Islanderów i widzów przed telewizorami.

Program angażujący widzów w mediach społecznościowych

Według najnowszego raportu Sotrender we wrześniu profil Love Island na Instagramie (https://www.instagram.com/loveislandwyspamilosci/) był najpopularniejszym kontem programu telewizyjnego w Polsce pod względem aktywnych użytkowników, uzyskując największą liczbę polubień i komentarzy, przewyższającą wyniki takich programów jak „Top Model” czy „Hotel Paradise”.

Warto dodać, że że profil „Love Island. Wyspa miłości” zyskał we wrześniu ponad 32 000 nowych obserwujących i był najszybciej rosnącym kontem w kategorii „Media” na Instagramie w raporcie Sotrender.

W nadchodzącym finale programu spotkają się cztery pary: Armin i Laura, Bartek i Jaqueline, Adam i Oliwia oraz Karolina i Rafał. Jak wypadną w finałowej rozgrywce, jakie emocje będą im towarzyszyć i która para okaże się zwycięska, przekonamy się już w sobotę, 14 października, o godz. 21:00 w Czwórce.