fot.: Polsat

„Polska wybiera” w Polsacie, Polsat News i Wydarzeniach 24. Specjalne wydanie „Nowego dnia”

W niedzielę, 15 października odbędą się wybory parlamentarne i referendum ogólnokrajowe. Kanały Grupy Polsat Plus tego dnia pokażą specjalny program "Polska wybiera".

W niedzielę, 15 października odbędą się wybory parlamentarne i referendum ogólnokrajowe. Kanały Grupy Polsat Plus tego dnia pokażą specjalny program „Polska wybiera”.

Według naszych nieoficjalnych informacji, wieczór wyborczy zostanie zrealizowany w specjalnie przygotowanym na tę okazję studiu przy ulicy Łubinowej. Prowadzącymi „Polska wybiera” będą Dorota Gawryluk i Bogdan Rymanowski. Komentarze z internetu będzie zbierał Piotr Witwicki. Natomiast gospodarzem studia wirtualnego będzie Igor Sokołowski. Z politykami, publicystami i ekspertami rozmawiać będą Agnieszka Gozdyra i Grzegorz Jankowski.

„Polska wybiera” w niedzielę od godziny 19:15 w Polsat News i Wydarzeniach 24. O godzinie 20:50, czyli na 10 minut przed zakończeniem głosowania, rozpocznie się transmisja wieczoru wyborczego w głównym Polsacie. Tego dnia widzowie nie zobaczą standardowego odcinka „Kabaretu na żywo. Młodzi i moralni”. O godzinie 20:00 stacja pokaże montażówkę z najciekawszymi skeczami z serii.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez tvpolsat.info (@tvpolsat.info)

16 października „Polska wybrała”

Już o godzinie 5:00 w Polsat News rozpocznie się specjalne wydanie pasma „Nowy dzień”. W „Polska wybrała” prowadzący podsumują to, co wydarzyło się w ciągu ostatnich kilkudziesięciu godzin i zaprezentują najnowsze doniesienia z Państwowej Komisji Wyborczej. Nie zabraknie też rozmów z gośćmi, którymi będą politycy i publicyści.

Specjalne wydanie „Nowego dnia” poprowadzą Małgorzata Świtała i Piotr Jędrzejek. To wydanie zostanie zrealizowane ze studia wieczoru wyborczego. Emisja w Polsacie (od godziny 5:59) i Polsat News.