Justyna Steczkowska gościem specjalnym „Ślubnego pogotowia Izabeli Janachowskiej”

W niedzielę 1 października o godzinie 17:40 Polsat pokaże piąty odcinek 2. serii „Ślubnego pogotowia Izabeli Janachowskiej”. Na ślubie młodej pary z Wyszkowa, Klary i Mikołaja, pojawia się wyjątkowy gość - Justyna Steczkowska.

W niedzielę 1 października o godzinie 17:40 Polsat pokaże piąty odcinek 2. serii „Ślubnego pogotowia Izabeli Janachowskiej”. Na ślubie młodej pary z Wyszkowa, Klary i Mikołaja, pojawia się wyjątkowy gość – Justyna Steczkowska.

 

Marzeniem Klary i Mikołaja jest romantyczna, podniosła ceremonia w kościele. To jednak nie wszystko! – Takim moim małym marzeniem są skrzypce, żeby zagrały, podczas kiedy będę szła w stronę Mikołaja w białej sukni – w rozmowie z Izą Janachowską wyznaje rozmarzona Klara.

Klara od zawsze marzyła o niezapomnianym ślubie i weselu w otoczeniu natury. Jej wyobrażenie o sukni ślubnej było proste – ma być dopasowana do tego klimatu. Kiedy jednak Klara przystąpiła do przymiarek pod czujnym okiem Izabeli Janachowskiej, zaskoczenie było ogromne. Wszystkie suknie, które założyła prezentowały się, jakby były stworzone specjalnie dla niej. A Klara wyglądała absolutnie zachwycająco. Ostateczny wybór był nie lada wyzwaniem, a swoją decyzję przyszła panna młoda postanowiła wyjawić wszystkim dopiero w dniu ślubu.


Związek Klary i Mikołaja, choć krótki pod względem stażu, jest przepełniony niezwykle głębokim uczuciem. Młodzi, w podwójnym tego słowa znaczeniu, bo oboje mają niewiele ponad 20 lat, zaręczyli się już po 9 miesiącach związku. Ten poważny krok wywołał krytykę wśród wielu osób z ich otoczenia. Jednak para, będąc pewna swoich uczuć, nie dała się zniechęcić i pozostała przy swojej decyzji. Oboje od najmłodszych lat marzyli o założeniu własnej, pełnej i szczęśliwej rodziny. Te pragnienia są wynikiem trudnych rodzinnych historii, zarówno Klary, jak i Mikołaja. Miłość, którą darzą się nawzajem, pomaga im leczyć rany przeszłości i wypełnia pustkę powstałą w ich sercach, a wyczekiwany ślub jest dla nich symbolicznym początkiem nowej, życiowej drogi. Z niewielką pomocą finansową rodziny, Klara i Mikołaj wynajęli salę, która podkreśla ich wspólne zamiłowanie do natury. Jednak, aby zrealizować pozostałe marzenia, potrzebują wsparcia Izabeli Janachowskiej.

Nowy odcinek programu „Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej” już w niedzielę 1 października o godzinie 17:40 w Polsacie