fot.: Magdalena Tasarz/tvpolsat.info

Polsat zorganizuje Sylwester 2023 na Śląsku

Telewizja Polsat rozpoczęła przygotowania do imprezy sylwestrowej. Wydarzenie ponownie odbędzie się w województwie śląskim.

Telewizja Polsat rozpoczęła przygotowania do imprezy sylwestrowej. Wydarzenie ponownie odbędzie się w województwie śląskim.

Jak informuje Presserwis, Telewizja Polsat prowadzi rozmowy z ewentualnym gospodarzem koncertu. Współorganizatorem imprezy ma być Województwo Śląskie. Nie wiadomo jeszcze, gdzie stanie scena „Sylwestrowej Mocy Przebojów”.

„Sylwestrowa Moc Przebojów” jest organizowana w województwie śląskim od 2015 roku. Pierwsza impreza sylwestrowa odbyła się przed katowickim „Spodkiem”. W 2018 roku przeniesiono wydarzenie na Stadion Śląski w Chorzowie. Dwa lata później sylwester we współpracy z Województwem Śląskim został zorganizowany w Warszawie, w studiu na ulicy Łubinowej. Wszystko to, ze względu na pandemię COVID-19. Później wydarzenie wróciło na Stadion Śląski.

Widzowie Telewizji Polsat witali 2023 rok w Parku Śląskim w Chorzowie. Wystąpili m.in.: Michael Patrick Kelly, Beata Kozidrak i Bajm, Doda, Cleo, Maryla Rodowicz, Ralph Kaminski, Dawid Kwiatkowski, Grzegorz Hyży, Michał Wiśniewski, Lady Pank, LemON, Enej, bryska, Feel i Ania Dąbrowska.

Scena Park Śląski Chorzów
fot. Magdalena Tasarz / tvpolsat.info