Gwiazdy z drugimi połówkami w show Mateusza Gesslera w Czwórce

Ewa Kasprzyk, Katarzyna Pakosińska i Krzysztof Skiba to gwiazdy uwielbiane przez publiczność. Potrafią śpiewać, grać i rozbawiać tłumy.  A jak radzą sobie w sztuce partnerskiej komunikacji i w obliczu kulinarnego wyzwania?

Ewa Kasprzyk, Katarzyna Pakosińska i Krzysztof Skiba to gwiazdy uwielbiane przez publiczność. Potrafią śpiewać, grać i rozbawiać tłumy.  A jak radzą sobie w sztuce partnerskiej komunikacji i w obliczu kulinarnego wyzwania?

 

Przekonamy się o tym w 7. odcinku nowego programu rozrywkowego Mateusza Gesslera „Para do gara. Ona mówi, on gotuje” już w sobotę, 23 września, o godz. 17:00 w Czwórce ,  w którym gwiazdy wystąpią wraz ze swoimi drugimi połówkami.
Ewa Kasprzyk i jej życiowy partner Michał Kozerski, Katarzyna Pakosińska i jej mąż Irakli Basilashvili oraz Krzysztof Skiba ze świeżo upieczoną małżonką Karoliną zaprezentują się od nieznanej widzom strony, uczestnicząc w kulinarnej rywalizacji, podczas której liczy się nie tylko umiejętność gotowania, ale przede wszystkim współdziałania i porozumienia w związku.
Ich zadanie polegać będzie na przyrządzeniu risotto buraczanego z zapiekanym kozim serem według wykwintnej receptury gospodarza show, Mateusza Gesslera, przy czym gotowaniem zajmą się nieznający przepisu panowie, którymi na odległość kierować będą ich partnerki, porozumiewające się z nimi za pomocą zestawów słuchawkowych.


Katarzyna Pakosińska z mężem podejdą do gotowania w swoim stylu, czyli śpiewająco, Ewa Kasprzyk uwagami na temat postępów partnera w kuchni dzielić się będzie z towarzyszącą jej uroczą suczką rasy papillon, Shakirą, a Krzysztof Skiba okaże się tak kompletnie zagubiony w kuchni, że będzie miał problem z odróżnieniem zlewozmywaka od kuchenki oraz durszlaka od prasy i sitka.
W tym odcinku będziemy m.in. świadkami rzadkiej sytuacji, gdy wygadanemu Skibie zabraknie słów, dowiemy się, co w Ewie najbardziej zauroczyło Michała oraz jak poznali się Kasia i Irakli. Poczujemy też na sobie przeszywające i uwodzicielskie spojrzenie przenikliwych czarnych oczu i podsłuchamy, kto chodzi na czyjej smyczy oraz której z pań tak spodoba się ukochany w fartuszku, że postanowi częściej angażować go w kuchni…

 

Emisja w soboty i niedziele o godz. 17:00 w Czwórce.