Uczestnicy „Love Island” w show Mateusza Gesslera już 17 września w Czwórce

W kolejny weekend premier show Mateusza Gesslera „Para do gara. Ona mówi, on gotuje" wśród uczestników programu zobaczymy trzy pary, które połączyła Wyspa miłości.  W niedzielnym odcinku wystąpią finaliści poprzednich edycji „Love Island", których widzowie po raz pierwszy będą mieli okazję poznać od kuchni, oglądając ich zmagania z kulinarnym wyzwaniem i komunikacją na odległość pod presją czasu i rywalizacji.

W kolejny weekend premier show Mateusza Gesslera „Para do gara. Ona mówi, on gotuje” wśród uczestników programu zobaczymy trzy pary, które połączyła Wyspa miłości.  W niedzielnym odcinku wystąpią finaliści poprzednich edycji „Love Island”, których widzowie po raz pierwszy będą mieli okazję poznać od kuchni, oglądając ich zmagania z kulinarnym wyzwaniem i komunikacją na odległość pod presją czasu i rywalizacji.

 

W szóstym odcinku „Pary do gara…”– emisja w niedzielę 17 września o godz. 17:00 w Czwórce  –  spotkają się dwie pary z 4. edycji randkowego reality-show „Love Island. Wyspa miłości”: jej zwycięzcy – Magdalena Lichota i Wiktor Biernacki oraz laureaci 2 miejsca – Aleksandra Stręk i Adrian Wdowiak. Do rywalizacji przystąpią także zwycięzcy 3. edycji –  Caroline Juchniewicz i Mateusz Zacharczuk.
Ola i Adrian poznali i zakochali się na Wyspie Miłości i tak już zostało. Teraz pielęgnują swoje uczucia już na polskiej ziemi, a dokładnie we Wrocławiu, skąd dzielą się swoimi historiami z życia codziennego w Internecie.
Magda i Wiktor, których miłość zrodziła się w Hiszpanii, niezmiennie od dwóch lat swoją relacją pokazują, że można zakochać się w programie telewizyjnym i być szczęśliwym. Oprócz działalności w Internecie, która jest jej pasją, Magda pracuje także w branży nieruchomości, tymczasem na Wiktora, który ostatnio pracował jako przedstawiciel handlowy, już wkrótce czekają nowe zawodowe wyzwania.
Caroline i Mateusz, choć ich relacja bywała burzliwa, to para, na którą wystarczy popatrzeć i posłuchać, by przekonać się jak bardzo do siebie pasują. Kanadyjski temperament i polski spokój to składniki ich pełnego pasji związku. Podróżują, mieszkają razem i wspólnie wychowują swoje ukochane pieski.
Piękne dziewczyny i przystojni chłopcy w kuchni prezentować się będą wyśmienicie, ale czy to samo da się powiedzieć o efektach ich pracy? Zadanie nie będzie łatwe, bo przepis na łososia w cieście francuskim w otulinie z sosu szafranowego wymagać będzie nadania efektownego kształtu potrawie.  Ola i Adrian nie ze wszystkim sobie poradzą, ale ich danie z pewnością przeszłoby kontrolę sanepidu, bo Adrian okazał się istnym czyścioszkiem. Caroline i Mateusz powinni uważać na przyszłość, bo myląc łyżki z whisky można różnie skończyć. Magda i Wiktor wykażą się za to kreatywnością, bo zamiast ryby stworzą syrenkę morską…

Dzień wcześniej, w piątym odcinku show – w sobotę, 16 września o godz. 17:00 w Czwórce– obejrzymy zmagania par z daniem łączącym polską tradycję z elementami innowacji. Pierogi z kozim serem, suszonymi pomidorami i bazylią przyrządzać będą: Olga i Konrad z Warszawy –  spokojna i poukładana analityczka i kochający rywalizację marketingowiec, Justyna i Marek ze Złotowa – świetnie uzupełniające się małżeństwo księgowej i rolnika oraz Daria i Łukasz  Warszawy – żywiołowa tancerka i przedstawiciel handlowy, pracujący także jako sędzia piłkarski.  
Potrawa nie jest taka trudna, jeśli gotujący trzyma się przepisu i proporcji.  Nasi bohaterowie nie będą jednak trzymali się ani jednego, ani drugiego, za to pokażą, co młodzieńcza fantazja może zrobić z tradycją… Ciasto Łukasza przypominać będzie bardziej zaprawę murarską, a Marka –  gładź tynkarską. Z kolei Olga i Konrad pokażą, jak do gotowania i kuchennego wałka podejść z uczuciem.

 

 „Pary do gara…”– emisja w niedzielę 17 września o godz. 17:00 w Czwórce