fot.: Crime+Investigation Polsat

Nowy sezon „Opowiem Ci o zbrodni”. Październik w Crime+Investigation Polsat

Październik na Crime+Investigation Polsat to przede wszystkim premiera 6. sezonu "Opowiem Ci o zbrodni". Znakomici polscy pisarze kolejny raz przedstawią nam sprawy, którymi żyła cała Polska. W inscenizacjach widzowie ponownie zobaczą plejadę gwiazd.

Październik na Crime+Investigation Polsat to przede wszystkim premiera 6. sezonu „Opowiem Ci o zbrodni”. Znakomici polscy pisarze kolejny raz przedstawią nam sprawy, którymi żyła cała Polska. W inscenizacjach widzowie ponownie zobaczą plejadę gwiazd.

Korzystając z unikalnych wizualizacji seria ta przedstawia zbrodnie, w których koronne dowody mogłyby znaleźć się jedynie teraz, ponieważ do ich wykrycia konieczne są najnowocześniejsze narzędzia śledcze. Poznasz historię mordercy, który został złapany, ponieważ na miejscu zbrodni włączył muzykę za pomocą Alexy, a także sprawę zabójstwa, rozwiązaną dzięki aplikacji liczącej kroki. W tym serialu rozwiązujemy kryminalne zagadki w nowoczesny sposób.

„Cyfrowe dowody zbrodni” w środy o godzinie 21:00.

Cyfrowe dowody zbrodni
fot. Crime&Investigation Polsat

„Dla mnie już nie żyjesz” opowiada historię miłości dwojga ludzi, która zamienia się w pogardę i kończy morderstwem. Historia niniejsza przypomina gobelin emocji. Opowiadają ją ludzie, którzy znali zabójcę, nie wiedząc, czego się dopuścił, bądź kochali przyjaciela, którego już nie ma na tym świecie. Pokazuje ona miłosne przygody, romanse i trwałe związki od momentu, gdy dłonie dwojga kochanków splotły się w czułym uścisku, aż po chwilę, kiedy te same dłonie splamiły się krwią.

Emisja w czwartki o 21:00 od 12 października na Crime+Investigation Polsat

Dla mnie już nie żyjesz
fot. Crime&Investigation Polsat

Znakomici polscy pisarze już po raz 6. opowiedzą nam o zbrodniach, które wstrząsnęły krajem. Wojciech Chmielarz, Igor Brejdygant, Robert Małecki oraz debiutujący w programie Izabela Janiszewska, Mieczysław Gorzka i Przemysław Piotrowski przedstawią sprawy, które do dziś budzą emocje. Pisarze po rozmowach z bliskimi ofiar, z psychologami oraz śledczymi zajmującymi się tymi zbrodniami, postarają się dotrzeć do prawdy. W inscenizacjach prezentujących kluczowe dla każdej ze spraw momenty zobaczymy plejadę gwiazd, m.in. Grażynę Wolszczak, Anitę Sokołowską, Julię Wieniawę, Magdalenę Lamparską, Mikołaja Roznerskiego, Łukasza Garlickiego i Roberta Gonerę.

„Opowiem Ci o zbrodni” w środy o godzinie 22:00 od 18 października na Crime+Investigation Polsat

Mroczne sekrety

W październiku na Crime+Investigation Polsat zobaczymy pasmo programowe odsłaniające Mroczne sekrety Ameryki. Widzowie poznają ponure kulisy baśniowych imperiów branży erotycznej. 2. sezon programu „Playboy: mroczne sekrety” pokaże, co kryło się za baśniowym imperium Hugh Hefnera, zaś „Penthouse: Ponury świat prasy erotycznej” ujawni niezwykłą historię wzrostu i upadku Boba Guccione. Emisja we wtorkowe wieczory.