fot.: Polsat News
TYLKO U NAS

Zmiany w „Raporcie dnia”. Odchodzi Monika Gawrońska

Z redakcji magazynu "Raport dnia" z końcem miesiąca ma odejść Monika Gawrońska - dowiedział się nieoficjalnie portal tvpolsat.info. Dziennikarka pozostanie w ekipie Polsat News.

Z redakcji magazynu „Raport dnia” z końcem miesiąca ma odejść Monika Gawrońska – dowiedział się nieoficjalnie portal tvpolsat.info. Dziennikarka pozostanie w ekipie Polsat News.

Monika Gawrońska jest jedną z prowadzących „Raport dnia”. Prezenterka okazjonalnie przygotowuje również materiały do tego programu. Wcześniej była reporterką i prowadzącą magazyn „Raport”.

Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że Monika Gawrońska zmienia redakcję. Od października ma przygotowywać materiały interwencyjne do „Państwa w państwie”, który można oglądać w Polsacie i Polsat News w niedziele o godzinie 19:30.

Dynamiczne podsumowanie dnia

„Raport dnia” to wieczorny magazyn podsumowujący najważniejsze wydarzenia w Polsce i na świecie. Materiały są przygotowywane w dynamicznej formule. Na końcu prezentowana jest prognoza pogody na noc i kolejny dzień. Głównymi prowadzącymi program są Marta Budzyńska i Monika Gawrońska. W ostatnich dniach w „Raporcie dnia” zadebiutował Dawid Styś.

„Raport dnia” codziennie o godzinie 21:00 w Polsat News.