Nowy sezon „Kabaretu na Żywo Młodzi i Moralni” w Polsacie

(Na datę 10 września od dawna czekają już miłośnicy kabaretowego show, który zapoczątkuje jesienną edycję „Kabaretu na Żywo Młodzi i Moralni”. W nadchodzącym sezonie artyści najlepszych polskich kabaretowych składów takich jak „Kabaret Moralnego Niepokoju”, „Kabaret Młodych Panów” czy „Zdolni i Skromni” będą bawić i rozśmieszać do łez.

(Na datę 10 września od dawna czekają już miłośnicy kabaretowego show, który zapoczątkuje jesienną edycję „Kabaretu na Żywo Młodzi i Moralni”. W nadchodzącym sezonie artyści najlepszych polskich kabaretowych składów takich jak „Kabaret Moralnego Niepokoju”, „Kabaret Młodych Panów” czy „Zdolni i Skromni” będą bawić i rozśmieszać do łez.

 

W premierowym odcinku „Kabaretu na Żywo Młodzi i Moralni” widzowie obejrzą mnóstwo zabawnych skeczów autorstwa m.in. Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Młodych Panów czy składu „Zdolni i Skromni”. Program będzie także pełen znakomitych gości takich Marcin Wójcik z kabaretu „Ani Mru Mru”, Agata Wątróbska, Marta Podobas czy Paweł Koślik.

Co w programie?

W niedzielny wieczór 10 września widzowie obejrzą najlepsze skecze, między innymi skecz „Ministranci”, który uchyli rąbka tajemnicy zakątków zakrystii czy tez „Lista prezentów” – dialog dwóch lekkoduchów Romana i Gwidona.
Pogotowie Kubuś” to kolejny numer w wykonaniu najlepszych z najlepszych, który skradnie serca widzów. Bo jak ręka noga mózg ścianie to dzwonimy właśnie po pogotowie. Trzymajcie się mocno, bo będzie to skecz grubymi nićmi szyty!
Ale to nie koniec twórczości jednego z najznakomitszych, polskich kabaretów w tym odcinku czyli „Kabaretu Moralnego Niepokoju” – gościem specjalnym w skeczu pt. ”Malarstwo-Chełmoński Bociany” będzie Marta Podobas – artystka kabaretowa, która skutecznie potrafi zarazić każdego śmiechem.
Swój premierowy skecz pt. „Jędruś” zaprezentują „Zdolni i Skromni”, którego akcja będzie toczy się w górach. Czy wymagający goście z Warszawy odnajdą się w górskiej rzeczywistości Zakopanego i czy przypadnie im do gustu tamtejszy pensjonat?

 

Kabaretowy zawrót głowy
O czym rozmawiają sąsiedzi pod śmietnikiem i do jakich wniosków można dojść ? W skeczu pt. „Kosz-Lalka” widzowie będą mieli okazję być świadkami niecodziennych rozmów. A jak wiemy co się mówi pod śmietnikiem, zostaje pod śmietnikiem.

Ale to nie koniec niespodzianek! Gościem specjalnym odcinka będzie Marcin Wójcik z kabaretu „Ani Mru Mru” i jego „Monolog”.

Co więcej, artyści KNŻ Młodzi i Moralni tradycyjnie zaserwują nam nieco satyry z kręgów elit politycznych. Zwłaszcza w roku wyborczym możemy spodziewać się, że na celowniku kabareciarzy znajdą się znani członkowie różnych ugrupowań politycznych i właśnie w nadchodzącym odcinku dowiemy się także co słychać w jednym ze sztabów wyborczych – w tym przypadku skecz będzie nosił tytuł „Spin doktorzy- Koalicja” .Czy aby na pewno wszystko co serwują nam w polityce jest albo czarne albo białe i jak ma powinien wyglądać idealny program wyborczy? Przekonamy się już niedługo!
W skeczu pt. „Andrzej – Rumunia” zobaczymy także znanego m.in. z „Ucha Prezesa” aktora i artystę kabaretowego Pawła Koślika. Tym razem usłyszymy wobec jakich dylematów stają prezydent wraz z premierem.
Bo w tej edycji artyści kabaretowi nie oszczędzą nikogo: w skeczu pt. „Duda” przekonamy się o czym tak naprawdę debatują najważniejsze głowy w państwie.

„Kabaretu na Żywo Młodzi i Moralni” już 10 września o godzinie 20:00 w Polsacie