„Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej” od 3 września w Polsacie

„Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej” wraca na antenę Polsatu od 3 września. Różowy wedding bus od nowa przemierza Polskę, by wesprzeć narzeczonych w realizacji wymarzonej uroczystości.

„Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej” wraca na antenę Polsatu od 3 września. Różowy wedding bus od nowa przemierza Polskę, by wesprzeć narzeczonych w realizacji wymarzonej uroczystości.

Izabela Janachowska wraz z zespołem ekspertów ponownie wyrusza na pomoc bohaterom, którzy napotykają różne przeszkody w przygotowaniach tego długo wyczekiwanego dnia. W nowej formule programu poznamy życiowe historie par, które zdecydowały się na to, by stanąć na ślubnym kobiercu.

Dowiemy się, co połączyło zakochanych, z jakimi problemami musieli się mierzyć oraz jak pragną świętować ten wyjątkowy moment. Iza zajmie się nie tylko przygotowaniami uroczystości wspólnie z ekspertami. Zaprosi również gwiazdy, które sprawią, że uczestnicy programu będą wspominać ten dzień z przyspieszonym biciem serca. Dla każdej z par zorganizują wyjątkową niespodziankę, która będzie spełnieniem ich marzeń.

Do kogo przyjeżdża różowy wedding bus w pierwszym odcinku nowego sezonu?

Ona – kobieta po przejściach, z trójką dzieci z poprzedniego małżeństwa. Dla niego to pierwsza prawdziwa miłość. Razem tworzą pełną, kochająca się rodzinę, wychowując wspólnie pięcioro dzieci. Agnieszka i Marcin po zawarciu związku małżeńskiego w urzędzie, zamarzyli o niezapomnianej uroczystości i weselu, ale poważną przeszkodą okazała się utrata pracy przez Marcina i związane z tym problemy finansowe.

Czy marzenia Agnieszki o czerwonym dywanie i idealnie skrojonej sukni ślubnej zostaną spełnione? Z jakimi trudnościami będą musiały zmierzyć się Izabela Janachowska wraz z dekoratorką Izabelą Kurdyłą? I jaką niespodziankę przygotowała dla nich prowadząca program?

Producentem programu jest Golden Media Polska. Nowy sezon serialu liczy 8 odcinków.

Nowe odcinki programu „Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej” w niedzielę od 3 września o godzinie 17:40 w Polsacie