Przeboje od Sony Pictures Entertainment w Polsat Box Go

Polsat Box Go rozszerzył współpracę z Columbia Pictures, dzięki czemu jego oferta powiększyła się o najnowsze produkcje Sony Pictures Entertainment oraz dziesiątki cenionych klasyków.

Polsat Box Go rozszerzył współpracę z Columbia Pictures, dzięki czemu jego oferta powiększyła się o najnowsze produkcje Sony Pictures Entertainment oraz dziesiątki cenionych klasyków.

„Spider-man. Poprzez multiwersum”, który światową premierę miał zaledwie 2 miesiące temu i odnotował drugie najlepsze otwarcie tego roku w kinach, potwornie śmieszna animacja dla całej rodziny „Hotel Transylwania 4: Transformania” oraz wyreżyserowani przez Tomasza Bagińskiego „Rycerze Zodiaku” – te i inne bijące rekordy popularności przeboje kinowe Sony Pictures Entertainment trafiły do serwisu w tym miesiącu.

Amerykańska wytwórnia filmowa Sony Pictures Entertainment wypuszcza topowe obrazy, jedne z najlepszych na rynku kinowym, a wiele z jej produkcji trafia na najwyższe pozycje list megahitów, bijąc rekordy popularności.

W sierpniu w Polsat Box Go zadebiutowały m.in. takie głośne tytuły jak:
• „Spider-Man. Poprzez multiwersum” – raj dla fanów komiksów Marvela,
• „Rycerze Zodiaku” – adaptacja popularnego serialu anime w reżyserii Tomasza Bagińskiego,
• „Hotel Transylwania 4: Transformania” – potwornie śmieszna animacja dla całej rodziny,
• „65” – widowiskowy obraz, w którym Adam Driver staje do nierównej walki z dinozaurami,
• „Bullet train” – nakręcona w tarantinowskim klimacie sensacyjna komedia z Bradem Pittem.

Poza wymienionymi hitami w Polsat Box Go obejrzeć będzie można również inne niezwykle popularne i nagradzane produkcje Sony: m. in.: podnoszący na duchu komediodramat z Tomem Hanksem w roli głównej „Mężczyzna imieniem Otto”, ekranizację powieści Stiega Larssona „Dziewczyna z tatuażem” i inne znane oraz lubiane obrazy z serii „Bad Boys”, „Resident Evil”, „Księżniczka łabędzi”, „Angry Birds”, „Spider-Man” (we wszystkich odsłonach). Widzowie ceniący wyśmienite kino mogą sięgnąć po fenomenalne klasyki wytwórni, wśród których znajdują się takie tytuły jak: „Wichry namiętności”, „Przyczajony tygrys, ukryty smok”, „Faceci w czerni”, „Maska Zorro”, „Legenda Zorro”.

Filmy są oferowane w opcji jednorazowego wypożyczenia:
• nowości w cenie 18 zł i 15 zł
• znane i lubiane klasyki za jedyne 7 zł.

Inne produkcje Sony Pictures już od dawna można oglądać w pakiecie Polsat Box Go Premium, którego promocyjna cena to 30 zł za 30 dni.