Nowy pakiet Start w Polsat Box Go. Kończy działalność serwis Polsat Go

Serwis streamingowy Polsat Box Go uruchamia nowy pakiet o nazwie Start w promocyjnej cenie tylko 30 zł za cały rok, czyli 2,5 zł miesięcznie. Pakiet Polsat Box Go Start będzie oferował dostęp do ponad 40 tysięcy godzin ulubionych seriali, reality shows, wyjątkowej rozrywki i wielu ekscytujących nowości z ponad 20 kanałów Telewizji Polsat.

Serwis streamingowy Polsat Box Go uruchamia nowy pakiet o nazwie Start w promocyjnej cenie tylko 30 zł za cały rok, czyli 2,5 zł miesięcznie. Pakiet Polsat Box Go Start będzie oferował dostęp do ponad 40 tysięcy godzin ulubionych seriali, reality shows, wyjątkowej rozrywki i wielu ekscytujących nowości z ponad 20 kanałów Telewizji Polsat.

Jednocześnie z końcem sierpnia zakończy działalność serwis Polsat Go. Wszyscy dotychczasowi użytkownicy Polsat Go dostaną darmowy dostęp na 2 miesiące do nowego pakietu Start w serwisie Polsat Box Go. Wszyscy posiadacze kont w Polsat Go dostaną informację, jak w prosty i szybki sposób można uzyskać bezpłatny, dwumiesięczny dostęp do pakietu Start w Polsat Box Go.

„Chcemy skupić się na produkcji kontentu” – mówi Stanisław Janowski, Prezes Zarządu Telewizji Polsat. „Zdecydowaliśmy się wyłączyć Polsat Go, a nasze treści będą oferowane m.in. w nowym pakiecie Polsat Box Go Start w modelu subskrypcyjno-reklamowym – niska, promocyjna opłata 30 zł za cały rok i niewielka liczba reklam. Jest to zgodne z aktualnym trendem na rynku streamingu”.

„Zdecydowaliśmy, że jako Grupa chcemy rozwijać jeden serwis streamingowy – Polsat Box Go” – mówi Maciej Stec, Wiceprezes Zarządu ds. Strategii Grupy Polsat Plus. „Obok pakietów Polsat Box Go Premium i Sport wprowadzamy nowy, unikalny pakiet streamingowy na polskim rynku – Polsat Box Go Start za zaledwie 30 zł za cały rok, czyli 2,5 zł miesięcznie. W jednym pakiecie dajemy dostęp do ponad 40 tysięcy godzin ulubionych, kultowych seriali, szalonych i gorących reality shows i hitowej rozrywki. Można oglądać łatwo, miło i przyjemnie co, gdzie, kiedy, jak się chce na dowolnym urządzeniu” – dodaje Maciej Stec.

Wszyscy, którzy mieli konta w Polsat Go, dostaną w Polsat Box Go dostęp za darmo na 2 miesiące właśnie do pakietu Start. I każdy będzie mógł zamówić dostęp na kolejnych 12 miesięcy tylko za 30 zł za cały rok – 30 zł za rok, czyli 2,5 zł miesięcznie.

Polsat Box Go to serwis streamingowy uruchomiony w 2021 roku przez Grupę Polsat Plus. Od teraz oferuje 3 główne pakiety: Start, Premium i Sport.

Polsat Box Go Start to pakiet, w którym dzięki niewielkiej liczbie reklam widz zyskuje w bardzo atrakcyjnej, promocyjnej cenie zaledwie 30 zł za cały rok dostęp do ponad 40 tysięcy godzin ulubionych seriali, szalonych i gorących reality shows, wyjątkowej rozrywki i wielu ekscytujących nowości.
Pakiet Polsat Box Go Start– promocyjnie 30 zł za cały rok, 2,5 zł miesięcznie
• ponad 40 tysięcy godzin Twoich ulubionych seriali, rozrywki, informacji, które możesz oglądać, gdzie chcesz i kiedy chcesz na wybranym urządzeniu,
• najnowsze tytuły produkowane dla ponad 20 kanałów Telewizji Polsat, m.in. Polsatu, Czwórki, Szóstki, Polsat News, Polsat Play, Polsat Cafe, Fokus TV, Eski TV, Polsat Seriale.

Twoje ulubione seriale i programy w jednym miejscu w Polsat Box Go Start:
• ulubione seriale – „Przyjaciółki”, „Wotum nieufności”, „Matka”, „Lulu”, „Pierwsza miłość”, „Kowalscy kontra Kowalscy”,
• kultowe seriale – „Świat według Kiepskich”, „Włatcy Móch”,
• seriale z życia wzięte – „Gliniarze”, „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny”, „Policjantki i policjanci”, „Chłopaki do wzięcia”,
• hitowa rozrywka – „Love Island. Wyspa miłości”, „Farma”, „Nasz nowy dom” „Twoja twarz brzmi znajomo”,
• nowości – „Temptation Island. Wyspa pokus”, „The Real Housewives. Żony Warszawy”, “Doda. Dream Show”, “Para do Gara. Ona mówi, on gotuje”.

Wiele rozwiązań technologicznych, m.in.:
• follow me content – zawsze możesz oglądać od momentu, w którym skończyłaś/eś, na dowolnym urządzeniu,
• download – pobierz na urządzenie i oglądaj offline,
• timeshift i startover – cofaj i przewijaj kiedy chcesz.

To wszystko z niewielką liczbą reklam, gdzie chcesz i kiedy chcesz, na wybranym urządzeniu