fot.: Polsat

Ewa Wachowicz i asystent Adam jesienią w Polsacie

Po wakacyjnej przerwie Ewa Wachowicz zaprosi widzów na premierowe odcinki "Ewa gotuje". Dziennikarce w kuchni pomagać będzie asystent Adam.

Po wakacyjnej przerwie Ewa Wachowicz zaprosi widzów na premierowe odcinki „Ewa gotuje”. Dziennikarce w kuchni pomagać będzie asystent Adam.

Jak informuje nadawca, w tym sezonie „Ewa gotuje” będzie smacznie i zdrowo. Potrawy będą na tyle proste, że każdy będzie mógł je samodzielnie przyrządzić w domu. Ewa Wachowicz pokaże trochę kulinarnych trików, opowie też co nieco o zapleczu realizacji telewizyjnej.

W nowych odcinkach Ewie Wachowicz będzie pomagać w kuchni asystent. Adam przygotuje m.in. kompot, który idealnie pasować będzie do placka z rabarbarem. Ponadto jeden z odcinków zacznie się nietypowo, bo bez udziału prowadzącej. Asystent postanowi samodzielnie przygotować danie główne. Jesienią dowiemy się zatem, czy uczeń może przerosnąć mistrza.

Przepisy Ewy Wachowicz bez zmian będzie można znaleźć w serwisie smaker.pl (Grupa Interia). Na stronie dostępny jest m.in. przepis na sernik baskijski Ewy Wachowicz.

Ewa gotuje lody
fot. Polsat

„Ewa gotuje” jesienią w Telewizji Polsat.