fot.: Polsat

15. sezon serialu „Gliniarze” w Polsacie. Co w nowych odcinkach?

Jesienią Telewizja Polsat zaprasza na piętnasty sezon serialu "Gliniarze". Z nowymi kryminalnymi zagadkami powrócą ulubieni bohaterowie.

Jesienią Telewizja Polsat zaprasza na piętnasty sezon serialu „Gliniarze”. Z nowymi kryminalnymi zagadkami powrócą ulubieni bohaterowie.

W pierwszym odcinku nowego sezonu widzowie zobaczą duet detektywów Olgierd Mazur i Krystian Górski. Trwają gorączkowe poszukiwania trzech kobiet porwanych przez seryjnego zabójcę. To dramatyczna walka z czasem. W trakcie śledztwa okazuje się, że okrutny sprawca zaplanował wszystko co do drobnego szczegółu, ale tym razem nie działał sam. Tropy prowadzą do bezwzględnych handlarzy ludźmi.

W kolejnym odcinku sprawę poprowadzą Adam Bogusz i Olga Lipska. Do tragicznych wydarzeń dochodzi w jednym z warszawskich domów, gdzie zasztyletowana zostaje opiekunka, a będące pod jej opieką dzieci znikają w tajemniczych okolicznościach. W trakcie śledztwa wychodzi na jaw, że ze sprawą powiązany może być ojciec dzieci, który miał z opiekunką płomienny romans.

Gliniarze
fot. Polsat

Jesienią powróci też duet składający się z Natalii Nowak i Kuby Roguza. W trzecim odcinku sezonu spróbują oni rozwiązać zagadkę pendrive’a, na którym są dane dotyczące domniemanego przestępstwa gospodarczego na dużą skalę. Nadawca wiadomości znika w niejasnych okolicznościach. Detektywi rozpoczynają walkę z czasem, rozpracowując równolegle międzynarodową szajkę przemytniczą.

Gliniarze
fot. Polsat

Ponadto detektywi poprowadzą sprawę śmierci zamożnego bankiera, napadniętej młodej modelki, czy też pogróżek wysyłanych do internetowej celebrytki. Widzowie jesienią zobaczą też walkę Natalii o Antosia. Chłopczyk na czas rozstrzygania przez sąd sprawy o rozwiązanie adopcji trafi z powrotem do domu dziecka. Ponadto zaiskrzy między Kubą a byłą informatorką, Patrycją „Pati” Talarek. Natomiast Wojtek Bogusz zdecyduje się wrócić do Irlandii.

W obsadzie piętnastego sezonu serialu „Gliniarze” znaleźli się m.in. Ewelina Ruckgaber, Natalia Brudniak, Aleksander Mackiewicz, Piotr Mróz, Arkadiusz Krygier i Tomasz Skrzypniak.

Gliniarze
fot. Polsat

„Gliniarze” jesienią w Polsacie.